Reklama

Reklama

"Czym chata bogata": Jak mieszka Paula Karpowicz (Topky)?

Paula Karpowicz pokazała swój dom na Mazurach. Jak mieszka wokalistka grupy Topky? Zobaczycie w programie "Czym chata bogata - tak mieszkają gwiazdy disco polo"!

Paula Karpowicz pokazała swój dom na Mazurach. Jak mieszka wokalistka grupy Topky? Zobaczycie w programie "Czym chata bogata - tak mieszkają gwiazdy disco polo"!
Paula Karpowicz (Topky) pokazała swój dom /Disco Polo Music /materiał zewnętrzny

W programie "Czym chata bogata", najsłynniejsze gwiazdy disco polo pokazują, jak mieszkają! W programie możemy zobaczyć przede wszystkim, jak wyglądają domy wielkich gwiazd. Dostajemy też wgląd do tego, jaki wystrój lubią gwiazdy, co kryją ich garderoby. Wokaliści często pokazują to, co dla nich najcenniejsze. W najnowszym odcinku zobaczymy Paulę Karpowicz z zespołu Topky!

Wokalistka opowiedziała jak to się stało, że zamieszkała na Mazurach i czy wyobraża sobie powrót do miasta.

Paula Karpowicz (Topky) w programie "Czym chata bogata" - gdzie i kiedy oglądać?

W programie pojawiła się także Andżelika Żmijewska, która współtworzy z koleżanką zespół Topky. W trakcie programu Karpowicz musiała poprawić koleżance makijaż, bo według niej nie postarała się.

Reklama

"To jak to się robi? Powiedzcie czy da się zrobić ten make-up w 5 minut przed wyjściem z domu?" - zapytał Marcin Kotyński, gospodarz programu.

"Wiesz, tutaj to jest już full profeska, Andżela jest już ogarnięta w temacie... Ale dziś to się nie postarała za bardzo" - skomentowała Paula Karpowicz.

Oglądaj "Czym chata bogata" w Disco Polo Music w każdą sobotę o godz. 14!

Topky - kim są?

Wokalistki, które jeszcze niedawno tworzyły jeden z najpopularniejszych zespołów w świecie disco polo, czyli Top Girls, po rozstaniu z Justyną Lubas zdecydowały o utworzeniu nowego zespołu. W skład duetu Topky weszły Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska.

Byłe wokalistki Top Girls pod szyldem Topky nie próżnują - we wrześniu ukazał się teledysk do ich debiutanckiego singla "Szpile" (sprawdź!). Kolejnym utworem jest piosenka "Bez wad".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL