Reklama

Córka Madonny została twarzą wiosennej kolekcji Marca Jacobsa

Lourdes Leon - to imię i nazwisko niewielu osobom coś mówi. Wystarczy jednak dodać, że chodzi o córkę Madonny i wtedy wszystko staje się jasne. Najstarsze dziecko "królowej popu" ma szansę zwiększyć swoją rozpoznawalność dzięki temu, że jest twarzą kolekcji modowej Marca Jacobsa na tegoroczną wiosnę.

Lourdes Leon jest córką Madonny

"Marca i Madonnę łączy bardzo długa znajomość. Wybraliśmy Lolę także dlatego, że doskonale ucieleśnia młodzieńczego ducha i bezkompromisowy indywidualizm, które przyświecają marce" - dowiadujemy się z komunikatu prasowego wydanego przez dom mody Marca Jacobsa. Skąd wzięło się imię "Lola"? Tak do Lourdes zwracają się jej bliscy.

Reklama

Na zdjęciach z kampanii "Lola" ma fryzurę o czerwonym odcieniu. Pozuje też z włosami pod pachami - ten element jest od lat jej znakiem rozpoznawczym. 

Z kwiecistymi strojami, które ma na sobie, kontrastuje białe, surowe tło. Zdjęcia z kampanii ukazały się m.in. na instagramowym profilu Lourdes, który ta założyła pod koniec stycznia tego roku.

24-latka ma już pewna doświadczenia, jeśli chodzi o udzielanie się w kampaniach reklamowych marek modowych. Pozowała w bieliźnie Juicy Couture, była muzą Jeana Paula Gaultiera, który przed laty stworzył dla jej matki pamiętny złoty gorset ze stanikiem w kształcie stożków, a także reklamowała kolekcję Stelli McCartney dla Adidasa.

Lourdes jest owocem związku Madonny z kubańskim trenerem fitness Carlosem Leonem, z którym ta spotykała się przez dwa lata. Córka Madonny jest absolwentką Wydziału Muzyki, Teatru i Tańca na Uniwersytecie Michigan. Na tej samej uczelni studiowała "królowa popu". 

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | Lourdes Leon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje