Reklama

Reklama

Co z odwykiem Jamesa Hetfielda (Metallica)? Pierwszy występ publiczny

30 stycznia w Petersen Automotive Museum w Los Angeles po raz pierwszy publicznie od ujawnienia informacji o odwyku pojawi się James Hetfield, wokalista i gitarzysta grupy Metallica.

James Hetfield (Metallica) udał się na odwyk

Pod koniec września 2019 r. Metallica poinformowała, że James Hetfield (sprawdź!) udaje się na odwyk związany z uzależnieniem od alkoholu.

W związku z tym faktem odwołano osiem koncertów w Australii i Nowej Zelandii. Podczas kolejnej części trasy koncertowej "Worldwired Tour" na Antypodach towarzyszyć mieli im zamaskowani metalowcy z grupy Slipknot (sprawdź!).

Reklama

Problemy Hetfielda z alkoholem ciągną się od lat - w pierwszych latach działalności zespół zyskał przydomek "Alcoholica".

Szefowie Petersen Automotive Museum ogłosili, że 30 stycznia nową wystawę zainauguruje właśnie James Hetfield, który ma pokazać szerszej publiczności 10 aut z własnej kolekcji, w tym m.in. Lincolna Zephyra (rocznik 1937), Auburna roadstera (1936) i Buicka Skylarka (1953).

Muzyk z tej okazji wystawi na aukcję m.in. swoje dwie gitary - biały egzemplarz ESP Snakebyte i ESP Vulture.

Metallica ma wrócić na scenę w połowie kwietnia 2020 r. - będzie to kolejna odsłona trasy "Worldwired Tour", tym razem w Ameryce Południowej.

Przypomnijmy, że 21 sierpnia 2019 r. legenda thrash metalu zaprezentowała się na wypełnionym po brzegi PGE Narodowym w Warszawie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje