Reklama

Reklama

Cleo zapowiedziała nowy numer "Polskie Mexico". Szykuje wiele niespodzianek

Do sieci trafiła zapowiedź nowego numeru Cleo pt. "Polskie Mexico". W zapowiedzi teledysku pojawia się znany z Ekipy Mini Majk, ale to nie koniec niespodzianek, które szykuje wokalistka.

Cleo pokazała zapowiedź nowego klipu

"23 lipca premiera mojego nowego kawałka! Szykuje się sporo niespodzianek, bo w tym kawałku pojawi się wielu znakomitych gości. Zacznijmy od tego że gościnnie usłyszycie zwrotkę nagraną przez moją sympatyczną koleżankę. Zgadnijcie kto to będzie? Wiecie?" - napisała na Instagramie Cleo, udostępniając zdjęcie z partnerką z utworu, którą zamazała.

Wszystko wskazuje, że gościnnie w numerze Cleo usłyszymy członkinie Team X - Lexy. To jednak nie koniec niespodzianek.

Gwiazda po zaprezentowaniu zapowiedzi teledysku, w którym widzimy też Mini Majka z Ekipy, zaprosiła fanów do zabawy.

Reklama

"Możecie wymyślić zakończenie do tego teledysku! Ciekawe jakie pomysły przyjdą Wam do głowy" - napisała Cleo.

Produkcją numeru zajmie się prawdopodobnie Donatan. Polski twórca hitów wypromował Cleo na swoich płytach i regularnie wspiera jej karierę. Producent współpracował w ostatnim czasie nad płytą Ekipy "Sezon 3", która trafiła na pierwsze miejsce listy OLiS.

"Ta nieskrywana radość Ekipy przy płaceniu za moją pracę producenta i producenta wykonawczego to coś piękniejszego od pieniędzy. Sukces 'dowieziony' - EKIPA nr1 na OLIS, nr1 na YouTube, nr1 w sprzedaży. Rynek muzyczny znudził mi się już w 2015, działam tu z doskoku bo zajmuje się innymi rzeczami, ale dobrze jest raz na jakiś czas wrócić i pokazać że tatuś dalej potrafi!" - pisał na Facebooku, na którym pokazał zdjęcie z kartonem "dolarów".

Na pieniądzach z Facebooka Donatana widzimy podobiznę Cleo. Te same banknoty pojawiły się również w zapowiedzi wokalistki.

Wokalistka nowym numerem będzie promować nowy album "vinyLOVA", który ukaże się we wrześniu 2021 roku. To kontynuacja wydanego w zeszłym roku krążka "superNOVA".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cleo | Donatan | Entourage | Lexy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL