Reklama

Carla Fernandes z nowym singlem "Entera"

Carla Fernandes prezentuje utwór "Entera" w duecie z amerykańskim gwiazdorem Mattem Hunterem.

Carla Fernandes prezentuje utwór "Entera" w duecie z amerykańskim gwiazdorem Mattem Hunterem.
Carla Fernandes wypuściła kolejny singel /Universal Music Polska /materiały prasowe

To drugi singel Carli Fernandes w ostatnim czasie. Tym razem młoda wokalistka zaprosiła do współpracy Matta Huntera, Amerykanina o kolumbijsko-włoskich korzeniach.

"'Entera' to nowoczesny, popowy utwór z elementami latino, z bardzo klimatycznym gitarowym brzmieniem. Singel jest utrzymany w wakacyjnym, chilloutowym klimacie i ma ogromną szansę, żeby stać się hitem, który będzie królował na wszystkich imprezach. Opowiada o letniej, gorącej miłości, która jest wyrażana tańcem w blasku księżyca przy płomieniach ogniska, aż do wschodu słońca. Inteligentny tekst pełen jest metafor i można go interpretować na wiele sposobów, dzięki czemu każdy może w nim odnaleźć część siebie oraz przenieść się na chwilę na rajską plażę" - czytamy w zapowiedzi prasowej.

Reklama

Carla Fernandes to znana z "The Voice Kids" wokalistka o polsko-hiszpańsko-portugalskich korzeniach. Tworzy i wykonuje muzykę, która jest połączeniem nowoczesnego popu z elementami latino (posłuchaj!). Urodzona w Londynie, a wychowana w wielokulturowej rodzinie w Polsce.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Carla Fernandes
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy