Reklama

Brujeria z nowym singlem "Amaricon Czar"

Międzynarodowa grupa Brujeria rodem z Meksyku znów rozprawiła się z kontrowersyjnymi poczynania prezydenta Trumpa.

Brujeria znów wytacza ciężkie działa przeciwko Donaldowi Trumpowi

"Amaricon Czar" to już drugi po "Viva Presidente Trump!" (2016 r.) singel death / grindcore'owej formacji współtworzonej m.in. przez muzyków znanych z CarcassNapalm Death, w którym Brujeria robi sobie z prezydenta USA swoistą piniatę.

Reklama


"Takie rzeczy, jak ten mur na granicy z Meksykiem, nakręcają mnie, skłaniają bowiem ludzi do nienawiści. Przez ostatnie 15, 20 lat ta nienawiść była w zaniku, ale po pojawieniu się Trumpa znów wszyscy wszystkich nienawidzą. Czarni nienawidzą białych, ludzie śmiertelnie taranują samochodami antyfaszystów na chodnikach. Wszystko to wraca. Jestem już dość stary, by pamiętać, jak to było w latach 60. i 70., i widzę, że to się powtarza" - analizował już w 2017 roku Juan Brujo, wokalista i założyciel zespołu.

"Przez całe życie mieszkałem w okolicach Los Angeles i obserwuję to wszystko od czasów hipisów po dziś, co sprawia, że Brujeria znów zaczyna działać. To mnie po prostu wkurza. Zapewne, prędzej czy później, trafię za to do paki, ale za to w dobrej sprawie" - dodał.

Na wydanym w piątek, 22 lutego, singlu "Amaricon Czar" (CD, winyl, cyfrowo), podopieczni Nuclear Blast Records umieścili także numer "Lord Nazi Ruso".

Z utworem "Amaricon Czar" grupy Brujeria możecie się zapoznać poniżej:


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brujeria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje