Reklama

Reklama

Britney Spears zaręczyła się z Samem Asghari. To początek nowego życia?

Po ponad czterech latach spotykania się 39-letnia piosenkarka i 27-letni tancerz ogłosili w mediach społecznościowych, że są gotowi zalegalizować swój związek. Wydaje się, że życie celebrytki wreszcie zaczyna układać się zgodnie z jej oczekiwaniami. Czy to oznacza, że spełnią się jeszcze jej marzenia o macierzyństwie?

Britney Spears i Sam Asghari poznali się w 2016 roku

Jak informuje serwis "People", piosenkarka i entuzjasta fitnessu po raz pierwszy spotkali się na planie teledysku Britney Spears "Slumber Party" w 2016 roku. Od tamtej pory są niemal nierozłączni. Pochodzący z Iranu Sam Asghari bardzo wspiera swoją narzeczoną w walce o odzyskanie wolności, czyli pozbycie się kurateli ojca.

Spears i Asghari podzielili się szczęśliwymi wiadomościami na Instagramie, a menedżer Asghari, Brandon Cohen, dodał w oświadczeniu dla "People", że jest "dumny, że może świętować i potwierdzić zaręczyny".

Reklama

"Para uczyniła dziś swój długotrwały związek oficjalnym i jest głęboko poruszona wsparciem, oddaniem i miłością, jakich im udzielono" - powiedział Cohen, dodając, że nowy pierścionek Spears został zaprojektowany przez nowojorskiego jubilera Romana Malayeva. "Był bardzo szczęśliwy, że tworzy ten jedyny w swoim rodzaju pierścień" - dodał Cohen.

W uroczym wideo Spears - która według źródła "People" jest "ekstatycznie radosna" - pokazała swój nowy pierścionek. Na nagraniu słychać jak wykrzykuje "Tak!", po tym, jak ten pyta, czy podoba się jej nowy nabytek.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Sam Asghari

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje