Reklama

"Bohemian Rhapsody" (Queen): 14-letnia Angelina Jordan zachwyciła wykonaniem

Zespół Queen to znana na całym świecie legenda muzyki rockowej. Ich piosenki doczekały się wielu coverów. Jednak to wykonanie 14-letniej Norweżki chwyciło wszystkich za serce.

Zespół Queen to znana na całym świecie legenda muzyki rockowej. Ich piosenki doczekały się wielu coverów. Jednak to wykonanie 14-letniej Norweżki chwyciło wszystkich za serce.
Angelina Jordan od początku kariery nazywana jest "cudownym dzieckiem" /Trae Patton/NBC/NBCU Photo Bank /Getty Images

Angelina Jordan zaprezentowała się programie "America's Got Talent: The Champions".

Wykonała utwór "Bohemian Rhapsody" grupy Queen w wersji akustycznej. Występ oczarował publiczność i jury. Nastolatka dostała owacje na stojąco.

"To wykonanie, ta scena zmieni twoje życie i twoją karierę na zawsze", "Nigdy nie słyszałem tej piosenki w takiej wersji. To było niesamowite" - komentowali jurorzy.

Uhonorowali także wokalistkę złotym przyciskiem, dając jej od razu awans do dalszego etapu.

Występ spotkał się również z uznaniem internautów. "Jestem pewien, że Freddie słucha tego, uśmiecha się i jest wzruszony", "Przepraszamy, znaleźliśmy już zwycięzcę, program skończony, próbujcie za rok", "Freddie kochałby ją ponad wszystko" - pisali pod nagraniem.

Reklama

Filmik z występu udostępnił także sam zespół. "Wow, co za interpretacja" - napisali członkowie Queen w poście.

Angelina Jordan urodziła się w 2006 roku. W 2014 roku wygrała norweską edycję "Mam talent". Gra na pianinie, skrzypcach i flecie.

Nastolatka zawsze występuje na scenie boso. Podobno pewnego dnia, gdy miała sześć lat, Angelina spotkała bezdomną dziewczynkę, która nie miała butów. Młoda wokalistka oddała potrzebującej swoje obuwie i przysięgła sobie, że nigdy więcej nie pojawi się na scenie w butach, dopóki nie zabiorą ich wszystkie potrzebujące dzieci na świecie.

W programie "America's Got Talent: The Champions" pojawiają się finaliści i zwycięzcy krajowych edycji "Mam talent". Wśród uczestników drugiej edycji pojawili się także zwycięzcy 11. sezonu polskiego "Mam talent" - Duo Destiny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Queen | Bohemian Rhapsody
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy