Reklama

Reklama

Bizzy wyrzucony z Bone Thugs-N-Harmony

Bizzy Bone, znany jako jeden z członków słynnej hip-hopowej formacji Bone Thugs-N-Harmony, został wyrzucony z zespołu. Powodem takiego obrotu sprawy jest podobno lenistwo muzyka. Według kolegów, raper zbyt mało angażował się w twórczość grupy.

Od dłuższego już czasu Bizzy Bone opuszczał szeregi grupy, tylko po to, by później znowu do niej wrócić. Tym razem zespół postanowił zakończyć z nim współpracę już na dobre.

"Chcielibyśmy wyjaśnić wszelkie plotki, jakie pojawiają się na temat Bizzy'ego Bone'a. Został on wyrzucony z zespołu. Uwierzcie mi, że bardzo go kochamy, ale on robi swoje, a my zajmujemy się Bone Thugs" - mówi Layzie Bone, jeden z członków grupy.

Decyzja zapadła podobno w momencie, kiedy raper nie pojawił się na kilku koncertach grupy.

Reklama

"Wszyscy ustaliliśmy szczegóły występów, a on się nie pojawił. Wcześniej potrzebował osobnego autobusu, a tylko za to, żeby pojawić się z nami w telewizji domagał się 20 tys. dolarów" - dodaje Krayzie Bone.

Bizzy odpowiada na zarzuty:

"Byłem porwany, bezdomny, zdarzało mi się też głodować, więc nie zamierzam przejmować się taką błahostką. Jeżeli kiedykolwiek zdarzyłoby ci się być porwanym i poszukiwanym przez FBI, to nauczyłbyś się znosić ból dużo lepiej od tych sku***".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bone Thugs N'Harmony | raper | muzyka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje