Reklama

"Aplauz, aplauz!": Występy zespołowe i kolejni przegrani

W niedzielnym (27 września) odcinku "Aplauz, aplauz!" uczestnicy zostali podzieleni na cztery zespoły, które wykonywały wspólnie piosenki w różnych stylach. Z programem pożegnały się Julia i jej babcia Janina.

Czwarty odcinek programu okazał się pechowy dla Julki i jej babci Janiny

"Aplauz, aplauz!" to program, w którym dzieci śpiewają razem ze swoimi opiekunami. W jury talent show zasiadają profesjonalni muzycy Ania RusowiczPiotr Rubik oraz psycholog Małgorzata Ohme. W roli prowadzącej występuje Agnieszka Szulim. W czwartym odcinku, po bitwach w duetach, przyszedł czas na występy grupowe.

Reklama

Uczestników podzielono na cztery zespoły, które wykonywały razem piosenki w różnych stylach muzycznych (disco, folk, pop i rock). Przed programem wszystkie grupy przygotowywały się do występu pod okiem trenerek wokalnych - Magdy SteczkowskiejMajki Jeżowskiej. Spośród każdej grupy jurorzy wybierali jeden duet, któremu przyznawali immunitet dający automatyczny awans do kolejnego etapu programu.

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się zespół disco, który wykonał utwór "Na językach" z repertuaru Kayah. Jurorom najbardziej spodobali się Jagoda i Sebastian i to oni otrzymali zaproszenie do kolejnego etapu.

W swojej opinii nieco zagalopował się Piotr Rubik, który występ porównał do "Wirującego seksu", za co skarciła go Małgorzata Ohme dodając, że "to się wytnie".

Druga ekipa zaśpiewała razem piosenkę "W kinie w Lublinie" zespołu Brathanki. Jurorzy immunitet przyznali Kryspinowi i Nicole.

Po grupie folkowej przyszedł czas na zespół wykonujący muzykę pop. Usłyszeliśmy utwór "Ta sama chwila" Bajmu. Zwycięskim duetem okazali się Kasia i Mirek.

Na koniec pierwszej rundy zaprezentowała się grupa rockowa, która wspólnie zaśpiewała piosenkę "I Love Rock 'n' Roll" Joan Jett. Do kolejnego odcinka jurorzy zaprosili Maxa i Andrzeja.

Uczestnicy, którzy po pierwszej rundzie nie otrzymali immunitetu od jurorów, zaprezentowali się ponownie, wykonując piosenki (nadal w stylu muzycznym zespołu, do którego trafili) w duetach. Tym razem ocena występów należała także do publiczności. Po zliczeniu głosów okazało się, że na ostatniej pozycji uplasowali się Kacper i Danuta.

Dodatkowo każdy z jurorów miał do dyspozycji własne 50 punktów, które mógł przyznać jego zdaniem najlepszemu duetowi. Tym samym Piotr Rubik uratował Kacpra i Danutę, przyznając im swoją pulę punktową. Z programem pożegnały się Julia i jej babcia Janina, które po zsumowaniu wszystkich głosów znalazły się na ostatnim miejscu finalnego rankingu.

Kolejny odcinek programu będzie utrzymany w stylistyce bajkowo-musicalowej i zostanie wyemitowany w niedzielę, 4 października.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aplauz Aplauz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama