Reklama

Anna Wyszkoni pokazała się w nowej fryzurze. Zdjęcie w bikini zachwyciło internautów

Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć sporą metamorfozę Anny Wyszkoni. Wokalistka pokazała się w nowej fryzurze i skąpej kreacji. "Było cięcie?" - dopytują fani.

Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć sporą metamorfozę Anny Wyszkoni. Wokalistka pokazała się w nowej fryzurze i skąpej kreacji. "Było cięcie?" - dopytują fani.
Anna Wyszkoni jeszcze w grudniu 2022 r. nosiła włosy za ramiona /AKPA

Anna Wyszkoni na muzycznej scenie obecna jest blisko trzy dekady, początkowo w roli wokalistki grupy Łzy (do 2010 r.), a obecnie solistki.

Dotychczasowy dorobek podsumowała składanką "Nieznośna lekkość hitu" z października 2021 r. Jubileuszowe wydawnictwo zawiera takie utwory, jak m.in. "Oczy szeroko zamknięte", "Czy ten pan i pani", "Z ciszą pośród czterech ścian" i "Wiem, że jesteś tam". Na krążku nie mogło też zabraknąć przeboju "Agnieszka" z repertuaru Łez. Tę piosenkę można usłyszeć zarówno w oryginale, jak i w nieco innej odsłonie.

Reklama

Anna Wyszkoni i nowa płyta "Z cegieł i łez"

W listopadzie 2022 r. wokalistka wypuściła premierowy album "Z cegieł i łez". Anna Wyszkoni jak zawsze napisała kilka bardzo ważnych dla niej tekstów i skomponowała (sama lub we współpracy ze swoimi producentami) kilka utworów.

W roli autorów pojawili się także: Robert Gawliński, z którym Ania Wyszkoni współpracuje już od 10 lat, Jakub Galiński (współproducent jej dwóch solowych, podwójnie platynowych albumów), oraz artyści, z którymi jej drogi zbiegły się po raz pierwszy: Michał Wiraszko (wokalista zespołu Muchy i autor tekstów wielu polskich piosenek), Tomasz Mioduszewski (wokalista i lider zespołu Jamal) i Paweł Leszowski znany bardziej jako Leski.

Do promocji płyty wybrano piosenki "Było minęło", "Z cegieł i łez" oraz "Dla ciebie".

Sprawdź tekst piosenki "Było, minęło" w serwisie Tekściory.pl!

Anna Wyszkoni zaskoczyła swoich fanów publikując wakacyjne zdjęcie w skąpej kreacji. Wokalistka pokazała się w mocno skróconej fryzurze.

"Piękna nowa fryzurka", "Ślicznie wyglądasz", "Szkoda, że cię coraz mniej", "Przepiękny i wyjątkowy anioł" - czytamy w komentarzach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wyszkoni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy