Reklama

​Anita Lipnicka zaczyna "OdNowa": "Piosenka księżycowa" w nowej wersji Kuby Karasia z The Dumplings

Jubileuszowym projektem "OdNowa" Anita Lipnicka będzie świętowała 25-lecie pracy artystycznej. Pierwszą zapowiedzią jest odnowiona wersja "Piosenki księżycowej" wyprodukowana przez Kubę Karasia z duetu The Dumplings.

Anita Lipnicka szykuje się do obchodów 25-lecia kariery

W 1994 r. na polskiej scenie muzycznej pojawiła się 19-letnia Anita Lipnicka, która została wokalistką grupy Varius Manx.

Reklama

Sprawdź tekst utworu "Piosenka księżycowa" w serwisie Teksciory.pl

Po rozstaniu z grupą tworzyła w duecie z Johnem Porterem (z którym była parą również prywatnie, sprawdź!) oraz solo (posłuchaj!).

Teraz zapowiada projekt "OdNowa", w którym wspierać ją będą czołowi polscy producenci. Na pierwszy ogień idzie "Piosenka księżycowa" przygotowana przez młodszego od Lipnickiej o 20 lat Kubę KarasiaThe Dumplings (sprawdź!), którego nie było jeszcze na świecie, gdy ukazywała się oryginalna wersja Varius Manx.

"Wielokrotnie spotykałam się z opiniami, że 'Księżycowa' ludzi nieustannie wzrusza, że stanowi soundtrack do ich młodości, a i dla mnie zawsze była utworem o ogromnym ładunku emocjonalnym" - opowiada Anita.

"Nie raz zastanawiałam się, czy w dzisiejszych czasach miałaby szansę, aby się przebić - pośród tak wielu innych utworów, dostępnych 24 godziny na dobę - nie tylko w stacjach radiowych, ale przede wszystkim w sieci!" - dodaje wokalistka.

Lipnicka zapowiada na jesień kolejne niespodzianki w związku ze swoim jubileuszem. "Nawet dla mnie samej to będzie prawdziwe 'surprise party'" - mówi. 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka | The Dumplings

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje