Reklama

Reklama

Ania Rusowicz poprowadzi audycję w Trójce. Kto jeszcze wróci?

Kolejni dziennikarze decydują się wrócić do radiowej Trójki. Według doniesień swoją audycję będzie miała również Ania Rusowicz.

Kolejni dziennikarze decydują się wrócić do radiowej Trójki. Według doniesień swoją audycję będzie miała również Ania Rusowicz.
Ania Rusowicz poprowadzi audycję w Trójce /AKPA

Zamieszanie rozpoczęło się w połowie maja, gdy utwór Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" znalazł się w piątek (15 maja) na szczycie listy przebojów. 

W wyniku afery z radia odeszło kilkanaście osób, w tym m.in.: Piotr MetzPiotr StelmachMarcin KydryńskiHirek WronaAgnieszka ObszańskaPiotr KaczkowskiMichał OlszańskiAgnieszka SzydłowskaKatarzyna Stoparczyk oraz Marek Niedźwiecki.

Po tym, jak stanowisko dyrektora objął Kuba Strzyczkowski, następuje "odbudowa Trójki".

Reklama

W ostatnich dniach maja na antenę wrócił Piotr Stelmach. Powrót ogłosili także m.in. Piotr Metz (były dyrektor muzyczny Trójki), Piotr Baron oraz Patrycjusz Wyżga. W poniedziałek (8 czerwca) wrócił program Beaty Michniewicz "Salon polityczny Trójki". 

Na antenie można było usłyszeć także ponownie prowadzącego "Urywki z kalendarza", Łukasza Błąda. "Bardzo szanuję Ludzi, którzy przekonują, że trzeba, że warto; przez 12 lat zapewniali mi swobodę twórczą. Będę robił swoje najlepiej jak potrafię - napisał na swoim profilu na Facebooku. 

"Tych powrotów będzie coraz więcej i więcej. Rozmawiam z kilkoma osobami, mogę już powiedzieć, że finalizuję rozmowy z Anią Rusowicz. Zadzwoniła do mnie, rozmawiamy o jej koncercie w Trójce, który byłby nadawany także w streamingu, ale też o własnej audycji Ani. Na razie nic więcej nie zdradzę. Jestem dość uparty, ale i myślę pozytywie, mam wrażenie, że to myślenie udziela się załodze" - powiedział nowy dyrektor Trójki, Kuba Strzyczkowski, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL