Reklama

Ania Rusowicz poprowadzi audycję w Trójce. Kto jeszcze wróci?

Kolejni dziennikarze decydują się wrócić do radiowej Trójki. Według doniesień swoją audycję będzie miała również Ania Rusowicz.

Ania Rusowicz poprowadzi audycję w Trójce

Zamieszanie rozpoczęło się w połowie maja, gdy utwór Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" znalazł się w piątek (15 maja) na szczycie listy przebojów. 

Reklama

W wyniku afery z radia odeszło kilkanaście osób, w tym m.in.: Piotr MetzPiotr StelmachMarcin KydryńskiHirek WronaAgnieszka ObszańskaPiotr KaczkowskiMichał OlszańskiAgnieszka SzydłowskaKatarzyna Stoparczyk oraz Marek Niedźwiecki.

Po tym, jak stanowisko dyrektora objął Kuba Strzyczkowski, następuje "odbudowa Trójki".

W ostatnich dniach maja na antenę wrócił Piotr Stelmach. Powrót ogłosili także m.in. Piotr Metz (były dyrektor muzyczny Trójki), Piotr Baron oraz Patrycjusz Wyżga. W poniedziałek (8 czerwca) wrócił program Beaty Michniewicz "Salon polityczny Trójki". 

Na antenie można było usłyszeć także ponownie prowadzącego "Urywki z kalendarza", Łukasza Błąda. "Bardzo szanuję Ludzi, którzy przekonują, że trzeba, że warto; przez 12 lat zapewniali mi swobodę twórczą. Będę robił swoje najlepiej jak potrafię - napisał na swoim profilu na Facebooku. 

"Tych powrotów będzie coraz więcej i więcej. Rozmawiam z kilkoma osobami, mogę już powiedzieć, że finalizuję rozmowy z Anią Rusowicz. Zadzwoniła do mnie, rozmawiamy o jej koncercie w Trójce, który byłby nadawany także w streamingu, ale też o własnej audycji Ani. Na razie nic więcej nie zdradzę. Jestem dość uparty, ale i myślę pozytywie, mam wrażenie, że to myślenie udziela się załodze" - powiedział nowy dyrektor Trójki, Kuba Strzyczkowski, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: radiowa trójka | trójka | Ania Rusowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje