Reklama

Ania Dąbrowska szuka miłości: Posłuchaj piosenki "Serce nie sługa"

Poniżej możecie posłuchać kolejnej filmowej piosenki Ani Dąbrowskiej - "Serce nie sługa".

Ania Dąbrowska prezentuje nową piosenkę

Od 2002 r. Ania Dąbrowska wydała sześć płyt (ostatnia - "Dla naiwnych marzycieli" z 2016 r. - pokryła się dwukrotnie platyną) i zdobyła dziewięć Fryderyków, a jej piosenki królują na listach przebojów.

Reklama

Pod koniec 2017 r. wokalistka postanowiła podsumować dotychczasowy dorobek albumem "The Best Of".

Teraz Ania prezentuje tytułowy singel do filmu "Serce nie sługa" w reżyserii Filipa Zylbera. Dzieło twórcy "Pożegnania z Marią", "Egzekutora" i "Po prostu przyjaźń", pracującego ostatnio przy serialach ("O mnie się nie martw", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty"), trafi do kin 5 października.

"'Serce nie sługa' to film o poszukiwaniu miłości, zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę" - czytamy w zapowiedzi nowej komedii romantycznej.

"Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie. To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości aby ją dostrzec i docenić" - tłumaczy Ania Dąbrowska.

Wokalistka ma w swoim dorobku filmową płytę "Ania Movie" i piosenki do filmów "Nigdy nie mów nigdy" i "Porady na zdrady".

Sprawdź tekst utworu "Serce nie sługa" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ania Dąbrowska | Serce nie sługa 2018

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje