Reklama

Anathema bez Danny'ego Cavanagha

Gitarzysta Daniel Cavanagh nieoczekiwanie rozstał się ze swoją macierzystą formacją, pochodzącą z Liverpoolu grupą Anathema. I nie byłoby w tym jeszcze nic dziwnego, gdyby nie fakt, że znalazł natychmiast znalazł posadę w Antimatter, zespole założonym kilka lat temu przez Duncana Pattersona, byłego basistę Anathemy.

"Opuściłem Anathemę z wielu powodów. Jeden z nich jest taki, że gram teraz w Antimatter z Duncanem Pattersonem i Michaelem Mossem. Muszę wam wszystkim powiedzieć, że daje mi to dużo więcej radości. Nie ma takiego napięcia i takich oczekiwań jak w Anathemie, a co najważniejsze, nie ma lidera. Nasze nowe utwory powinny być bardzo dobre, w stylu prawdziwej Anathemy z Alternative 4 czy Eternity. A Anathema poradzi sobie beze mnie i życzę chłopakom wszystkiego najlepszego, choć uważam, że powinni pomyśleć o zmianie nazwy, bo teraz to przecież całkiem inny zespół" - czytamy w oświadczeniu przygotowanym przez Daniela Cavanagha.

Reklama

Anathema to obecnie śpiewający gitarzysta Vincent Cavanagh (brat Danny'ego), perkusista John Douglas, obsługujący klawisze Les Smith oraz George Roberts, basista sesyjny. Czy ktokolwiek zastąpi Daniela, na razie nie wiadomo.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anathema | gitarzysta | beż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje