Reklama

Alicja Janosz z nowym singlem. Posłuchaj "Puść"

Do sieci trafił utwór Alicji Janosz "Puść". Zwiastuje on nowy album wokalistki, który ma ukazać się w tym roku.

Do sieci trafił utwór Alicji Janosz "Puść". Zwiastuje on nowy album wokalistki, który ma ukazać się w tym roku.
Alicja Janosz zaprezentowała nowy utwór /Kamil Piklikiewicz/DDTVN /East News

"'Puść' to muzyczna afirmacja. Piosenka mówi o potrzebie odpuszczenia, wybaczenia i akceptacji każdego fragmentu siebie i swojej przeszłości, aby móc odnaleźć swoją prawdę i pozostając przy niej, doświadczać cudu istnienia" - czytamy w opisie utworu.

Muzykę i słowa (sprawdź!) do nowej piosenki stworzyła sama Alicja Janosz. Realizacją nagrania zajął się mąż wokalistki i członek Hoodoo Band - Bartosz Niebielecki. Za miks i mastering odpowiedzialny był Robert Szydło

Reklama

O nowym utworze wokalistka opowiedziała też w "Dzień Dobry TVN".

"Piosenka jest o godzeniu się z przeszłością, o godzeniu się z najbardziej mrocznymi fragmentami, które każdy z nas w sobie ma, z zaopiekowaniem tego i ze zgodą chociażby tego, co dzieje się wokół - mówiła. 

"Puść" to zapowiedź nowej płyty Janosz, która ma ukazać się w tym roku. Wokalistka zadedykuje ją kobietom.

Kariera Alicji Janosz

Alicja Janosz to utalentowana wokalistka, której rozpoznawalność przyniósł udział w pierwszej polskiej edycji programu: "Idol" w 2002 roku. 16-letnia wówczas Ala Janosz pokonała w finale m.in. Ewelinę Flintę oraz Szymona Wydrę.

Jej utwór pt. "Zbudziłam się" (posłuchaj!), bardziej znany jako "Jajecznica", zyskał olbrzymią popularność wśród słuchaczy. Promował on debiutancki krążek wokalistki "Ala Janosz".

Po zakończeniu współpracy z dużą wytwórnią, Janosz dołączyła do HooDoo Band. Z zespołem wydała jedną płytę i wypuściła jeszcze trzy solowe albumy. Ostatnich z nich - "Alicja Janosz Dzieciom" - ujrzał światło dzienne w marcu 2020 roku. Wokalistka pracowała również w przedszkolu (edukacja muzyczna).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Janosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy