Reklama

Alicja Janosz świętuje 11. rocznicę ślubu specjalną piosenką. Czerwony kostium kąpielowy robi furorę

Odpoczywająca w Chorwacji z najbliższą rodziną i przyjaciółmi Alicja Janosz opublikowała specjalną piosenkę z okazji 11. rocznicy ślubu z Bartoszem Niebieleckim. Okolicznościowy utwór zaśpiewała siedząc na schodku w malowniczej uliczce.

Odpoczywająca w Chorwacji z najbliższą rodziną i przyjaciółmi Alicja Janosz opublikowała specjalną piosenkę z okazji 11. rocznicy ślubu z Bartoszem Niebieleckim. Okolicznościowy utwór zaśpiewała siedząc na schodku w malowniczej uliczce.
Alicja Janosz świętowała 11. rocznicę ślubu /Krzysztof Kaniewski /Reporter

Alicja Janosz regularnie dzieli się swoim życiem z fanami w mediach społecznościowych. Informuje ich nie tylko o sprawach zawodowych, ale także chętnie pokazuje zdjęcia rodzinne i prywatne.

Tym razem z najbliższą rodziną - mężem i perkusistą grupy HooDoo Band Bartoszem Niebieleckim i ich synem, 7-letnim Tymonem - oraz grupą przyjaciół wypoczywa w Chorwacji. Ekipa wybrała się na półwysep Istria w północnej części tego popularnego wśród Polaków kraju.

Ze zdjęć na Instagramie dowiadujemy się, że na wakacjach para uroczyście świętowała 11. rocznicę swojego ślubu.

Reklama

"Chciałam tylko powiedzieć, że dokładnie 11 lat temu powiedzieliśmy sobie TAK z tym Panem. I mam wrażenie, że coraz bardziej autentyczni jesteśmy jako jednostki, a to, co wydarza się, gdy jesteśmy razem, kocham i uwielbiam!" - napisała laureatka pierwszej polskiej edycji "Idola".

Z okazji rocznicy wokalistka akompaniująca sobie na ukulele wykonała specjalną piosenkę dla męża.

"Ala Phoebe Buffay - moje alter ego" - napisała, przypominając jedną z bohaterek popularnego sitcomu "Przyjaciele".


Alicja Janosz na początku tego roku wypuściła piosenkę "Puść", która zapowiada szykowany na ten rok nowy album. Wokalistka planuje zadedykować go kobietom (dla nich prowadzi warsztaty).

"'Puść' to muzyczna afirmacja. Piosenka mówi o potrzebie odpuszczenia, wybaczenia i akceptacji każdego fragmentu siebie i swojej przeszłości, aby móc odnaleźć swoją prawdę i pozostając przy niej, doświadczać cudu istnienia" - czytamy w opisie utworu (sprawdź tekst!).

Kim jest Alicja Janosz?

Alicja Janosz to utalentowana wokalistka, której rozpoznawalność przyniósł udział w pierwszej polskiej edycji programu "Idol" w 2002 roku. 16-letnia wówczas Ala Janosz pokonała w finale m.in. Ewelinę Flintę oraz Szymona Wydrę.

Jej utwór pt. "Zbudziłam się" (posłuchaj!), bardziej znany jako "Jajecznica", zyskał olbrzymią popularność wśród słuchaczy. Promował on debiutancki krążek wokalistki "Ala Janosz".

Po zakończeniu współpracy z dużą wytwórnią, Janosz dołączyła do HooDoo Band. Z zespołem wydała jedną płytę i wypuściła jeszcze trzy solowe albumy.

Ostatni z nich - "Alicja Janosz dzieciom" - ujrzał światło dzienne w marcu 2020 roku. Wokalistka pracowała również w przedszkolu (edukacja muzyczna).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Janosz | HooDoo Band | rocznica ślubu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy