Reklama

"On sikał w majtki, ja podrywałem dziewczyny"

Południowoamerykańscy fani Guns N' Roses sfilmowali wokalistę Axla Rose'a opowiadającego humorystyczną historię o gitarzyście Slashu.

Rockman w rozmowie z paragwajskimi wielbicielami Guns N' Roses przywołał anegdoty z czasów wspólnych występów ze Slashem, z którym Axl Rose jest obecnie w konflikcie.

Reklama

Wokalista powiedział, że lubił imprezować ze Slashem, który przyprowadzał ze sobą atrakcyjne dziewczyny. Gitarzysta miał jednak problem z alkoholem i regularnie zdarzało mu się zasnąć na przyjęciu i nieświadomie moczyć się w spodnie.

Wtedy do akcji wkraczał Axl Rose, który podkradał nieprzytomnemu i zasikanemu koledze dziewczyny.

"Zasypiał po pijaku i moczył swoje spodnie, a ja wtedy mogłem być z jego dziewczyną. Właśnie dlatego łaziłem za Slashem, bo wiedziałem, że on padnie, a ja dorwę dziewczynę" - wspomina nagrany przez paragwajskich fanów Axl Rose.

"Dziewczyna żaliła się, że Slash zesikał się jej do łóżka. A ja wtedy uspokajałem ją mówiąc, że wszystko jest w porządku. Następnego dnia Slah nie chciało tym pamiętać" - opowiada lider Guns N' Roses.

"Slash napisał w swojej książce, że taka sytuacja miała miejsce tylko raz. Nie, to zdarzało się zawsze, przez cały czas" - twierdzi wokalista.

Choć Axl Rose na nagraniu wygląda, jakby opowiadał anegdotki o swoim dobrym przyjacielu, to jednak wokalista i gitarzysta delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą. Muzycy nie rozmawiają ze sobą od 10 lat.

Zobacz Axla Rose'a opowiadającego historyjkę o Slashu:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Guns N'Roses | fan | dziewczyna | majtki | dziewczyny | Slash | Axl Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje