Cudowne dziecko Timbalanda

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Ryan Tedder może o sobie powiedzieć, że jest "cudownym dzieckiem" Timbalanda. Dzięki współpracy ze słynnym producentem i raperem o jego grupie OneRepublic usłyszał cały świat.

Ryan Tedder (OneRepublic)
Ryan Tedder (OneRepublic)arch. AFP

Timbaland zaprosił Teddera do współpracy w 2001 roku, gdy wokalista wygrał konkurs dla młodych talentów. W "Uniwersytecie Timbalanda" przez dwa lata pobierał nauki, a to, czego się nauczył można posłuchać w utworach takich wykonawców jak m.in. Paul Oakenfold, Bubba Sparxxx czy Leona Lewis.

Po przygodzie z produkcją Tedder wraz z kumplami z liceum założył swój zespół OneRepublic. Zespół zdobył sporą popularność w serwisie MySpace. Grupą do swojej wytwórni przygarnął Timbaland, który zajął się także produkcją ich debiutu "Dreaming Out Loud".

Po tym jak "Timbo" zremiksował singlowy utwór

"Apologize"

, piosenka błyskawicznie wskoczyła na listy przebojów i znalazła się w licznych podsumowaniach na najlepszy utwór 2007 roku. Na kolejnego singla trafił utwór

"Stop And Stare"

.

W naszym konkursie mamy dla Was płyty "Dreaming Out Loud", a także koszulki i bluzy sygnowane nazwą OneRepublic. Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy wysłać SMS-a o treści MUZYKA.OR pod numer 7152.

Koszt wysłania SMS -a wynosi 1,22 z VAT. Konkurs przeznaczony jest dla abonentów sieci ERA, Orange i PLUS GSM. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Przejdź na