Reklama

Adam Lambert zachorował. Co z koncertem z Queen w Krakowie?

Poważne zapalenie oskrzeli u Adama Lamberta spowodowało, że odwołano zaplanowany na 8 lutego jego występ z Queen w Brukseli.

"Jesteśmy rozczarowani i w szoku, że musieliśmy odwołać koncert w Brukseli w związku z poważnym zapaleniem oskrzeli Adama. Chcielibyśmy przeprosić wszystkich, którzy wybrali się w podróż, by zobaczyć nasz show" - czytamy w opublikowanym na oficjalnej stronie Queen komunikacie podpisanym przez Briana Maya (gitara) i Rogera Taylora (perkusja).

"Koncertowanie w zimie to zawsze wielkie wyzwanie dla ludzkiego głosu. Robimy wszystko co możliwe, by być pewnym, że Adam wyzdrowieje i dokończy z nami trasę" - dodają muzycy Queen.

Reklama

"Dziękuję za wasze zrozumienie i cierpliwość" - napisał na Twitterze Adam Lambert.

Przypomnijmy, że amerykański wokalista ponownie koncertuje z Queen od połowy 2014 r. Po występach w Ameryce Północnej grupa przeniosła się do Azji (Korea Południowa, Japonia), by zakończyć występy w Australii i Nowej Zelandii na początku września 2014. 13 stycznia w brytyjskim Newcastle rockowa legenda rozpoczęła trasę po Europie. W jej ramach zespół w przyszłą sobotę 21 lutego zagra w Arenie w Krakowie.

"Nie martwcie się - do koncertu 11 dni, Adam zdąży wyzdrowieć" - czytamy na facebookowym profilu firmy Metal Mind, która współorganizuje występ w Krakowie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Queen | Adam Lambert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy