Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

Kto wygra "The Voice of Poland"? Wybierz swojego faworyta!

4 grudnia odbędzie się finał 12. edycji "The Voice of Poland". Kto wygra finał talent show TVP? Wybierz swojego faworyta!

Finaiści "The Voice of Poland" - Wiktor Dyduł, Marta Burdynowicz, Bartosz Madej i Rafał Kozik

Kto wystąpi w finale "The Voice of Poland"?

4 grudnia w finale show TVP zmierzy się czterech uczestników. W ostatnim odcinku 12. sezonu programu o statuetkę, kontrakt z firmą Universal i 50 tys. złotych powalczą: Wiktor Dyduła (posłuchaj!, drużyna Tomsona i Barona), Marta Burdynowicz (zobacz!, ekipa Justyny Steczkowskiej), Rafał Kozik (sprawdź!, skład Sylwii Grzeszczak) i Bartosz Madej (sprawdź!, podopieczny Marka Piekarczyka).

Reklama

Poniżej możesz wziąć udział w naszej ankiecie i zagłosować na swojego faworyta. Ankieta potrwa do piątku do godziny 14:00.

Finał "The Voice of Poland" co zaśpiewają uczestnicy?

W finale "The Voice of Poland" zapowiedziano, że zobaczymy duety uczestników z ich trenerami. Pewne jest to, że uczestnicy - tak jak w poprzednich edycjach - wykonają autorskie piosenki.

Przypomnijmy, że uczestnicy zaprezentowali swoje single już w półfinale. Wiktor Dyduła wykonał utwór "Dobrze wiesz, że tęsknię", Marta Burdynowicz zaśpiewała numer "Żaden wstyd", Bartosz Madej wystąpił z piosenką "Moje serce", a Rafał Kozik przedstawił utwór "Zimny front".

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama