Reklama

Mam talent

Sara James po występie w półfinale "Mam talent" w USA. Internauci zwariowali na punkcie 14-latki!

Zdaniem internautów, Sara James ma w kieszeni awans do finału "Mam talent" w USA. 14-latka z Polski zaśpiewała na żywo przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ został nagrodzony przez jurorów owacją na stojąco. "Elton John powinien być dumny", "niesamowita" - czytamy w komentarzach zachwyconych widzów.

Zdaniem internautów, Sara James ma w kieszeni awans do finału "Mam talent" w USA. 14-latka z Polski zaśpiewała na żywo przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ został nagrodzony przez jurorów owacją na stojąco. "Elton John powinien być dumny", "niesamowita" - czytamy w komentarzach zachwyconych widzów.
Sara James w półfinale amerykańskiej edycji "Mam talent" /

9 sierpnia w amerykańskiej edycji "Mam talent" rozpoczęły się półfinały na żywo. W trzeciej serii tego etapu (w nocy z wtorku na środę polskiego czasu) zaśpiewała Sara James. 14-letnia Polka na scenie pojawiła się jako 11., ostatnia z kolei.

Młoda wokalistka sięgnęła po przebój "Rocket Man" Eltona Johna (posłuchaj!), a jej występ zachwycił jurorów, publiczność w studiu i telewidzów. Na Twitterze nie zabrakło zachwyconych głosów internautów.

Reklama

"Zostałam powalona przez Sarę James. Myślałam, że oglądam Alicię Keys w 'AGT' ["America's Got Talent"]", "Elton John powinien być dumny", "Nie oglądam na co dzień 'Mam talent', ale Sara James ma wspaniały głos", "Nie mam słów na zachwyty", "Serio, mamy nową mega gwiazdę w drodze" - czytamy w komentarzach na Twitterze.

"Sara James właśnie udowodniła, dlaczego to ona wygra 'AGT'. Co ty na to Eltonie Johnie?" - zaczepił brytyjskiego gwiazdora jeden z internautów, a inni wprost uważają, że sir Elton powinien zaśpiewać z 14-latką w duecie.

Sara James w półfinale "Mam talent" w USA. Zobacz występ!

"Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój" - powiedział Simon Cowell, który dzięki Złotemu Przyciskowi na etapie castingów dał Sarze awans bezpośrednio do półfinału.

"To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy" - skomentował Howie Mandel.

O awans do finału Sara w tym odcinku rywalizowała z m.in.: wokalistką Amandą Mammaną, tanecznym duetem Funkanometry, śpiewająca siostrzenica z wujkiem JoJo And Bri, francuskim magikiem Nicolasem RIBS oraz dziecięcą grupą XOMG POP!

O tym, kto awansuje do kolejnego etapu dowiemy się dobę później - widzowie mają tyle czasu na oddanie swoich głosów. Dzień po odcinku na żywo, na antenie NBC odbędzie się ogłoszenie wyników głosowania.

Przypomnijmy, że podczas castingowego odcinka w trwającej edycji amerykańskiej edycji "Mam talent" Sara James zaśpiewała piosenkę "Lovely" Billie Eilish (posłuchaj!). "Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy" - powiedział po występie 14-latki Simon Cowell.

Juror postanowił wcisnąć Złoty Przycisk, dając wokalistce z Polski bezpośredni awans do półfinałów. Na scenie pojawiła się mama Sary, by ją uściskać i złożyć gratulacje. Wzruszona dziewczyna nie kryła łez. Cała czwórka jurorów oklaskiwała nastolatkę na stojąco.

Wideo z występem Polki do tej pory zanotowało ponad 16,8 mln odsłon! To zdecydowanie najpopularniejszy materiał z tej edycji na oficjalnym kanale programu. Dla porównania tylko dwa inne materiały przekroczyły próg 10 mln odtworzeń.

Czytaj także:

Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach: Kto wystąpi na koncercie Polsatu?

Viki Gabor zadebiutowała w koreańskiej telewizji. Nie obyło się bez wpadki!

"The Voice Kids": Kto pojawi się w jury?