Reklama

Idol

Mariusz Dyba w "Idolu": Ale zrobimy imprezę po programie!

W gronie czterech finalistów "Idola" znalazł się Mariusz Dyba. - Gdzieś tam to uderza z tyłu głowy. Skupiam się przede wszystkim na dobrych wykonach - mówi Interii wokalista grupy Chemia.

Mariusz Dyba w "Idolu"

Mariusz Dyba w ostatnim odcinku "Idola" wykonał przebój "One" zespołu U2, a pod koniec jego występu na scenie pojawił się chórek uczniów z MDK w Ornecie. "Mi się podobało, bardzo fajnie" - oceniła Elżbieta Zapendowska. "To dramatycznie trudna piosenka, ale bólu nie było, a dzieci - obrazek piękny" - dodał Wojtek Łuszczykiewicz.

Reklama

"Pierwszy raz miałem tutaj włoski" - powiedział Janusz Panasewicz, pokazując na swoje ręce. "Dałeś dobry wykon, nie ma do czego się przyczepić" - dodała Ewa Farna.

- To dla mnie bardzo ważna piosenka, bardzo osobista - opowiada Interii o utworze "One" Mariusz Dyba.

- Ale zrobimy imprezę po programie! - dodał wokalista, który poza uczestnictwem w programie koncertuje z rockową grupą Chemia.

Na przełomie kwietnia i maja grupa poleciała do Stanów Zjednoczonych, gdzie zaprezentowała się na dwóch dużych imprezach branżowych: Musexpo 2017 i Worldwide Radio Summit. Na Musexpo pierwsze poważne kontakty zawierali m.in. Katy Perry, Jessie J czy LMFAO.

Mariusz Dyba z USA przyleciał na jeden dzień do Polski, a po "Idolu" wsiadł w samolot, by wrócić za Ocean.

"Wczoraj Idol, dzis lotnisko i powrot do chlopakow do Los Angeles... nie ma czasu na odpoczynek, zmeczenie maluje sie na mordzie, ale nie ma narzekania!!!" - napisał Mariusz na Facebooku, publikując zdjęcie z lotniska (pisownia oryginalna).

Dodajmy, że Chemia z Dybą na początku roku nagrała teledysk do utworu "Grey", którym zamyka promocję ostatniej płyty "Let Me". Formacja szykuje też już premierowy materiał, który wg planów, ukaże się jeszcze w tym roku.

W "Idolu" pozostali już tylko:

Karolina Artymowicz (19 lat, Charbowo k. Kłecka)
Mariusz Dyba (28 lat, Orneta)
Jakub Krystyan 23 lata, Bestwina)
Angelika Zaworka (21 lat, Prószków k. Opola).


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Idol (tv) | Chemia