Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Reklama

Błyszczy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi". Filip Lato z tajemniczą pięknością u boku

Występujący w programie "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi" Filip Lato zaprezentował nowy teledysk do piosenki "Tyle mogłem ci dać". Kim jest tajemnicza piękność u jego boku?

Występujący w programie "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi" Filip Lato zaprezentował nowy teledysk do piosenki "Tyle mogłem ci dać". Kim jest tajemnicza piękność u jego boku?
Filip Lato prezentuje nowy teledysk /AKPA

Filip Lato jest jednym z uczestników jubileuszowej, 20. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z udziałem finalistów poprzednich odsłon show Polsatu. Razem z nim występują także Katarzyna Skrzynecka, Stefano Terrazino, Maria Tyszkiewicz, Kacper Kuszewski, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Ziółko i Aleksandra Szwed.

Reklama

Ich metamorfozy i sceniczne popisy oceniają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Piotr Gąsowski, który przez 17 edycji współprowadził show w parze z Maciejem Dowborem (obecnie towarzyszy mu Maciej Rock). W jubileuszowej edycji pojawił się też nowy trener, który przygotowuje uczestników pod względem aktorskim. Marcin Przybylski, który sam był uczestnikiem 2. edycji muzycznego show, jest profesorem sztuk teatralnych i wykładowcą akademickim. Znamy go również z wielu ról filmowych serialowych i teatralnych.

Filip Lato z nowym teledyskiem "Tyle mogłem ci dać"

Po czterech odcinkach Filip Lato zajmuje wysokie drugie miejsce z dorobkiem 81 punktów, wyprzedza go tylko Katarzyna Skrzynecka (87). Jurorzy docenili szczególnie jego kreację w roli Cher i Freddiego Mercury'ego z Queen. W piątek (godz. 20:05) w jubileuszowym, 200. odcinku wcieli się w polskiego króla latino - Skolima.

Wokalista (i prawnik z zawodu) właśnie wypuścił kolejną autorską piosenkę po przeboju "100" z Sound'n'Grace (zobacz!). Singel "Tyle mogłem ci dać" (sprawdź!) powstał we współpracy z producentami z ekipy Hotel Torino (m.in. Dawid Kwiatkowski, Lanberry, Doda, Justyna Steczkowska, Oskar Cyms).

Filip Lato porusza temat niewykorzystanych szans i straconych momentów, zachęcając słuchaczy do refleksji nad wartością ulotnych chwil życia. Wokalista apeluje, by fani docenili życiowe możliwości i czerpali radość z najdrobniejszych rzeczy.

Teledysk "Tyle mogłem ci dać" nakręcił Jacek Kościuszko, który pracował wcześniej z takimi wykonawcami, jak m.in. Agnieszka Chylińska, Halina Mlynkova, T.Love, Kuba Badach, Zakopower, Zdzisława Sośnicka, Ewa Farna, Katarzyna Nosowska czy Dawid Podsiadło. Partnerkę wokalisty zagrała modelka i fotomodelka Natalia Tomczyk, II vice Miss Polonia 2010 i I vice Miss World Poland 2015.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Filip Lato | teledyski | twoja twarz brzmi znajomo. najlepsi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy