The Voice Of Poland

Reklama

Znów pojawi się w "The Voice of Poland". TVP odkrywa karty przed finałem!

19 listopada odbędzie się finał 13. sezonu "The Voice of Poland'. TVP odsłoniła karty przez finałem show. Wiemy, kto gościnnie wystąpi na scenie i jak zostanie wybrany zwycięzca.

19 listopada odbędzie się finał 13. sezonu "The Voice of Poland'. TVP odsłoniła karty przez finałem show. Wiemy, kto gościnnie wystąpi na scenie i jak zostanie wybrany zwycięzca.
Piotr Cugowski wystąpi w "The Voice of Poland" /Jan Bogacz/TVP /East News

Przed nami finał 13. edycji "The Voice of Poland". Spośród tysięcy uczestników, którzy zgłosili się w tym roku do programu, do finału dotarli Ewelina Gancewska z drużyny Justyny Steczkowskiej, Konrad Baum z teamu Marka Piekarczyka, Dominik Dudek z ekipy Tomsona i Barona oraz Łukasz Drapała od Lanberry

Finał tegorocznej edycji talent show został podzielony na trzy rundy, a zwycięzcę wybiorą wyłącznie widzowie biorący udział w trwającym cały tydzień głosowaniu SMS.

W pierwszej rundzie każdy z finalistów zaśpiewa piosenkę zagraniczną oraz wystąpi na scenie ze swoim trenerem. Po wszystkich występach, finalista z najmniejszą liczbą głosów widzów, pożegna się z programem.  W drugiej rundzie usłyszymy polskie przeboje. Po wyśpiewaniu utworów kolejny finalista z najmniejszą liczbą głosów widzów, straci szansę o walkę o nagrodę główną.

Reklama

W trzeciej, ostatecznej rundzie, na scenie zmierzy się ze sobą dwoje finalistów. Każdy zaśpiewa swój singel, który po raz pierwszy zaprezentował w trakcie półfinałowej rozgrywki.

Decyzją widzów poznamy zwycięzcę 13. edycji programu, który otrzyma tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, podpisze kontrakt z wytwórnią płytową oraz otrzyma 50 tysięcy złotych zdecydują głosy widzów!

Goście specjalni podczas finału "The Voice of Poland". Kto wystąpi?

Podczas ostatniego odcinka tego sezonu "The Voice of Poland" nie zabraknie gości. Na scenie wystąpią: zwycięzca Eurowizji z 2019 roku Duncan Laurence, były trener "The Voice of Poland", a obecnie trener "The Voice Senior" Piotr Cugowski, zwyciężczyni 12. edycji show Marta Burdynowicz oraz reprezentantka Polski na tegoroczną Eurowizję Junior Laura Bączkiewicz

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy