The Voice Of Poland

Reklama

Justyna Steczkowska zachwycona w "The Voice of Poland". "Jesteś współczesną Magdą Umer" [WIDEO]

W kolejnym odcinku programu, usłyszymy uczestniczkę, którą porównano do jednej z najbardziej cenionych wokalistek poezji śpiewanej w kraju, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

W kolejnym odcinku programu, usłyszymy uczestniczkę, którą porównano do jednej z najbardziej cenionych wokalistek poezji śpiewanej w kraju, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.
Basia Błaszczyk zachwyciła trenerów "The Voice of Poland" /Jan Bogacz /TVP

W nowym odcinku "The Voice of Poland" kolejni uczestniczy będą walczyć o wejście do drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. Na muzycznej scenie wystąpi, m.in. Basia Błaszczyk, która grając na fortepianie, zaśpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego "Kochaj Mnie". Jej talent doceniło troje trenerów: Justyna Steczkowska, Lanberry oraz Marek Piekarczyk, którzy odwrócili swoje czerwone fotele. 

Reklama

"Dla mnie jesteś współczesną Magdą Umer, cudeńkiem. Po prostu masz 100 procent Basi w Basi. Magda Umer ma taki talent w sobie, że po prostu, jak gdyby nie działo się nic i działo się wszystko w każdym dźwięku, który wydobywała z siebie" - zawyrokowała Justyna Steczkowska tuż po występie Basi Błaszczyk. 

Porównanie do jednej z najbardziej cenionych wokalistek poezji śpiewanej w Polsce, nie przeszło się bez echa wśród pozostałych trenerów. "Aż dostałem ciar! "- wyznał Tomson, słysząc słowa Justyny Steczkowskiej. 

Kim jest Basia Błaszczyk?

Muzyka towarzyszy Basi od najmłodszych lat. Jako dziecko chętniej śpiewała niż mówiła. Wszyscy w jej domu potrafią grać na fortepianie, który zajmuje centralną część w jej rodzinnym domu. Tata Basi, Bolesław Błaszczyk, jest wiolonczelistą w niezwykle popularnym kabaretowym kwartecie smyczkowym Grupa MoCarta. Jej bracia, Maciek i Michał, także są muzykami. 

Basia ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu. W 2014 r. dostała się na Akademię Muzyczną w Katowicach, gdzie ukończyła wokalistykę estradową. Obecnie jest nauczycielką wokalu. Niedawno miała okazję śpiewać w chórkach Bovskiej oraz Lanberry podczas rozdania nagród muzycznych Fryderyki 2023. Zaledwie trzy dni temu Basia Błaszczyk powiedziała sakramentalne "tak" swojemu wieloletniemu partnerowi. Ślub pary odbył się w Katowicach. 

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy