Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama

Oskar Cyms - zwycięzca programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2023!

W ostatni piątek odbył się finał 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi znajomo". Główną nagrodę - Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych zdobył Oskar Cyms, a drugie miejsce i Srebrną Twarz Daria Marx. Artyści już za niespełna dwa tygodnie wystąpią podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

W ostatni piątek odbył się finał 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi znajomo". Główną nagrodę - Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych zdobył Oskar Cyms, a drugie miejsce i Srebrną Twarz Daria Marx. Artyści już za niespełna dwa tygodnie wystąpią podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.
Oskar Cyms jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2023! /Gałązka /AKPA

Oskar Cyms był niewiarygodnym objawieniem zakończonej niedawno edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 21-latek wygrał aż 3 odcinki, co uczyniło go naturalnym faworytem do zwycięstwa.

Osiągnął to wcielając się brawurowo w Eminema, Passengera i Roberta Gawlińskiego z zespołu Wilki. W finale zachwycił wykonaniem eurowizyjnego utworu Duncana Laurence'a, "Arcade". 

Reklama

Oprócz Cymsa, podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023 usłyszymy także Darię Marx, która w finałowym odcinku konkurowała z Oskarem wcielając się w Jessie J i wykonując "Do It Like a Dude". 

W Sopocie artyści zaśpiewają swoje największe przeboje. Oskar Cyms i Daria Marx pojawią się na scenie Opery Leśnej pierwszego dnia festiwalu - 26 maja. Oczekujemy nie tylko na ich największe przeboje, ale także na nowe interpretacje znanych utworów. Z pewnością obecność tych dwóch utalentowanych artystów sprawi, że pierwszy dzień festiwalu będzie pełen muzycznych emocji i niezapomnianych wystąpień.

Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie po raz 20.! Kto wystąpi?

Pierwszego dnia pojawią się, jak co roku, najpopularniejsi "platynowi" artyści i gwiazdy, których piosenki były najchętniej słuchane w radiach. Na scenie zaprezentują się m.in. Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski, Agnieszka Chylińska, Tribbs i Doda, a ze swoimi najczęściej granymi we wszystkich radiach w Polsce hitami wystąpią: bryska, B.R.O, Daria, Ignacy, C-Bool oraz najmłodsza uczestniczka w historii Festiwalu, tegoroczna laureatka Fryderyka Sara James. Tego dnia swoje jubileusze będą obchodzić: 10 lat na scenie Dawid Kwiatkowski, 45 lat dowodzony przez Beatę Kozidrak zespół Bajm, a aż 75 lat - zespół Mazowsze.

Drugi dzień odbędzie się pod hasłem "20 Lat Festiwali Polsatu w Sopocie". Tego wieczoru pojawią się m.in.: Edyta Górniak, Kamil Bednarek w całkowicie nowym repertuarze, T.Love, Ørganek, Kayah, LemON, Alicja Majewska, Paweł Domagała, Michał SzpakMaryla Rodowicz i wielu, wielu innych. Ponadto, swoje jubileusze celebrować będą: Golec uOrkiestra (25 lat), IRA (35 lat) oraz Maciej Maleńczuk (40 lat).

Trzeci dzień festiwalu to już tradycyjnie czas na odrobinę humoru i satyry w postaci Sopockiego Hitu Kabaretowego. Scenę podbiją znani i uwielbiani przez publiczność satyrycy, którzy poprzez swoje skecze poruszą aktualne tematy i zagadnienia społeczne. Premierowe i najśmieszniejsze numery zaprezentują m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret K2. Nie zabraknie również Marcin Daniec oraz Jerzego Kryszaka, którzy są związani z Polsatem od początku. Z pewnością wieczór ten dostarczy mnóstwo śmiechu i rozrywki, a "prześmiewcy rzeczywistości" podtrzymają wysoki standard Sopockiego Hitu Kabaretowego.

Zobacz też:

Sara James zamieniła się w... Małą Syrenkę! Jak wypadła?

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Oskar Cyms | Polsat SuperHit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy