Mam talent

Reklama

Sara James w półfinale "Mam talent" w USA. Jak wypadła na scenie?

Furorę w półfinałowym odcinku "Mam talent" w USA zrobiła Sara James. 14-latka z Polski zaśpiewała na żywo przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ został nagrodzony przez jurorów owacją na stojąco.

Furorę w półfinałowym odcinku "Mam talent" w USA zrobiła Sara James. 14-latka z Polski zaśpiewała na żywo przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ został nagrodzony przez jurorów owacją na stojąco.
Sara James przed występem w półfinale "Mam talent" w USA / Kevin Winter /Getty Images

9 sierpnia w amerykańskiej edycji "Mam talent" rozpoczęły się półfinały na żywo. W trzeciej serii tego etapu (w nocy z wtorku na środę polskiego czasu) zaśpiewała Sara James. 14-letnia Polka na scenie pojawiła się jako 11., ostatnia z kolei.

Młoda wokalistka sięgnęła po przebój "Rocket Man" Eltona Johna, a jej występ (zobacz!) zachwycił jurorów, publiczność w studiu i telewidzów.

Sara James w półfinale "Mam talent" w USA. Zobacz występ!

"Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój" - powiedział Simon Cowell, który dzięki Złotemu Przyciskowi na etapie castingów dał Sarze awans bezpośrednio do półfinału.

Reklama

"To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy" - skomentował Howie Mandel.

O awans do finału Sara w tym odcinku rywalizowała z m.in.: wokalistką Amandą Mammaną, tanecznym duetem Funkanometry, śpiewającym duetem JoJo And Bri, francuskim magikiem Nicolasem RIBS oraz dziecięcą grupą XOMG POP!

O tym, kto awansuje do kolejnego etapu dowiemy się dobę później - widzowie mają tyle czasu na oddanie swoich głosów. Dzień po odcinku na żywo, na antenie NBC odbędzie się ogłoszenie wyników głosowania.

Przypomnijmy, że podczas castingowego odcinka w trwającej edycji amerykańskiej edycji "Mam talent" Sara James zaśpiewała piosenkę "Lovely" Billie Eilish (posłuchaj!). "Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy" - powiedział po występie 14-latki Simon Cowell.

Juror postanowił wcisnąć Złoty Przycisk, dając wokalistce z Polski bezpośredni awans do półfinałów. Na scenie pojawiła się mama Sary, by ją uściskać i złożyć gratulacje. Wzruszona dziewczyna nie kryła łez. Cała czwórka jurorów oklaskiwała nastolatkę na stojąco.

Wideo z występem Polki do tej pory zanotowało ponad 16,8 mln odsłon! To zdecydowanie najpopularniejszy materiał z tej edycji na oficjalnym kanale programu. Dla porównania tylko dwa inne materiały przekroczyły próg 10 mln odtworzeń.

Czytaj także:

Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach: Kto wystąpi na koncercie Polsatu?

Viki Gabor zadebiutowała w koreańskiej telewizji. Nie obyło się bez wpadki!

"The Voice Kids": Kto pojawi się w jury?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy