Reklama

Z kogo zakpił Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki tym razem na celownik wziął Anitę Lipnicką i Iwonę Węgrowską.

Felietonista "Polityki" nawiązał do wypowiedzi Lipnickiej, która krytykowała koleżankę po fachu, Agnieszkę Chylińską, za jej nowy album "Modern Rocking".

Reklama

"To dla mnie dość kuriozalna metamorfoza. Rozumiem chęć zmiany, uznaję prawo do muzycznych poszukiwań. Jednak to jest po prostu raczej jakiś zwój bardziej, niż rozwój artystyczny" - mówiła Lipnicka "Dziennikowi".

Wojewódzki postanowił wziąć w obronę koleżankę z jury "Mam talent":

"Anita Lipnicka wraca z nową płytą, tym razem jednak bez małżonka z importu. A jako że sprawdzoną metodą promocji własnej piosenki jest obrzydzenie piosenki nie własnej, koleżanka Lipnicka nie zwlekała długo z recenzjami swej koleżanki. Agnieszka Chylińska, jej zdaniem, jest pusta, fanatyczna, miałka, sprzedajna, bez twarzy, bez tożsamości, desperacka i, co najgorsze, prawdopodobnie wkrótce bardzo bogata. Ostatnim argumentem bezdyskusyjnie przekonała do swej twórczości wszystkich prawdziwych Polaków" - szydzi Kuba Wojewódzki.

Dostało się także Iwonie Węgrowskiej za przechwałki o zainteresowaniu ze strony Hugh Hefnera:

"I znowu szokujące informacje z popularnego miesięcznika Playboy. Tym razem jednak edycji amerykańskiej. Piosenkarka Iwona Węgrowska, którą najczęściej można spotkać w macierzy bez odzieży, stwierdziła, że dostała propozycję od samego Hugh Hefnera. Moje zdjęcia bardzo mu się podobały i chce zrobić taką edycję z czarnymi dziewczynami i naprawdę mi to zaproponował, naprawdę. Aktualnie trwają negocjacje z artystką, której agenci starają się przypomnieć, że naprawdę nie jest czarną dziewczyną. Naprawdę" - czytamy w "Polityce".

Okazuje się, że sesji jednak nie będzie.

"Potwierdzam, że taka wstępna propozycja się pojawiła. (...) Jednak doszłam do wniosku, że śpiewanie mi wychodzi lepiej niż rozbieranie i póki co żadnej sesji nie będzie" - powiedziała wokalistka na naszym czacie.

Zobacz teledyski Iwony WęgrowskiejAnity Lipnickiej na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: celownik | Kuba Wojewódzki | Kuba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje