Reklama

Urodzi odbierając nagrodę?

Wokalistka M.I.A. w niedzielę, 8 lutego, wystąpi podczas rozdania nagród Grammy. Na ten sam dzień lekarze wyznaczyli artystce datę... porodu!

Piosenkarka zdecydował się dołączyć do pokaźnego grona gwiazd, które uświetnią swoją obecnością niedzielną galę Grammy Awards w Los Angeles. Na imprezie pojawią się m.in. Stevie Wonder, Smokey Robinson, Neil Diamond, Radiohead, Coldplay, U2 i Paul McCartney.

Reklama

Udział M.I.A. w ceremonii jest jednak szczególny, gdyż tego dnia piosenkarka ma urodzić dziecko! Dodajmy, że artystka ma szansę na Grammy w kategorii "Nagranie roku" za utwór "Paper Planes".

"Moje dziecko ma przyjść na świat tego samego dnia! Zatem jeśli nie dostanę Grammy, to i tak wygram" - emocjonuje się M.I.A.

"Słyszałam, że za pierwszym razem dziecko rodzi się zawsze w późniejszym terminie. Dlatego mam zamiar iść na rozdanie Grammy" - powiedziała gazecie "USA Today".

A co na to organizatorzy Grammy Awards?

"Jesteśmy zachwyceni jej deklaracją. Choć ma urodzić dziecko, będzie na naszej imprezie. Jeżeli dziecko przyjdzie na świat na czerwonym dywanie, będzie to najbardziej spektakularne przybycie na ceremonię w historii show biznesu" - żartował rzecznik prasowy Grammy Awards.

Zobacz teledyski M.I.A. na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: piosenkarka | dziecko | Grammy | M.I.A.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje