Sasha: Naprawdę dojrzała

Obchodząca w tym roku 20. urodziny Sasha szykuje się do debiutu swojej solowej płyty (premiera w poniedziałek, 21 października). Młoda wokalistka przekonuje, że pokaże bardziej dojrzałe oblicze.

Solowy debiut wokalistki znanej do tej pory z grupy The Jet Set nosi tytuł "Sasha". Na płycie znajdą się utwory w stylu r'n'b, pop i dance. Wokalistce w studiu pomagał m.in. Michael Jackson. Takie nazwisko nosi producent r'n'b !Bazz, współpracownik m.in. Justina Timberlake'a czy Skin.

Reklama

"Kiedy po naszych wstępnych rozmowach przyszłam po raz pierwszy do studia, żeby coś nagrać, przedstawił mi się właśnie jako !Bazz. Nie wytrzymałam i zapytałam: Jak naprawdę się nazywasz?. Na co usłyszałam: Usiądź. Usiadłam. Nazywam się Michael Jackson (śmiech). OK., mówię, teraz już wszystko wiem" - wspomina Sasha spotkanie z producentem.

Na płycie gościnnie pojawi się także mający polskie korzenie niemiecki producent i raper DJ Tomekk, znany z współpracy z m.in. Missy Elliott, Lil Kim czy Coolio. DJ Tomekk zarapował dla Sashy po polsku.

"Zaczęło się od tego, że nagraliśmy dancehallowy kawałek "My Body's On Fire", który wykonałam solo. Po przesłuchaniu stwierdziliśmy, że czegoś na nim brakuje, a !Bazz doszedł do wniosku, że fajnie byłoby zaprosić do studia jego kumpla, który ma polskie korzenie" - opowiada Sasha.

"Kiedy okazało się, że DJ Tomekk, który na co dzień stacjonuje w Niemczech, miałby ochotę na takie nagrania, pojawiła się koncepcja, żeby zarapował coś po niemiecku. Wtedy zaczęłam go męczyć: Czemu? Tomekk, przecież możesz zrobić coś po polsku! To jest polska płyta!. I tak go namawialiśmy, że w końcu się zgodził. Myślę, że wyszedł nam fajny klubowy kawałek i uroczy smaczek na płycie" - mówi wokalistka.

Na płycie "Sasha" znajdą się piosenki śpiewane w czterech językach: polskim, angielskim, rosyjskim (druga wersja utworu "The Beat Of Your Heart" znanego z The Jet Set) i niemieckim.

"Chciałam pokazać siebie taką, jaką jestem dzisiaj. Wiadomo, że za rok czy za dwa lata będę inna, bo zmieniamy się przez cały czas. A dzisiaj kocham spokojne piosenki, uwielbiam brzmienie gitar oraz r'n'b. Myślę, że to wszystko można znaleźć na mojej płycie" - kończy Sasha.

Sasha zaśpiewa po polsku - zobacz:

Dowiedz się więcej na temat: Niedojrzali | wokalistka | sasha | Sasha Strunin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje