Reklama

Przyjedzie do Polski z psem?

Piosenkarz Mika, który wkrótce wystąpi w Polsce na Orange Warsaw Festival (28-29 sierpnia), nie chce ruszać się nigdzie bez ukochanego psa. Czy pupil gwiazdora przyjedzie również do naszego kraju?

Mika czuje się bardzo samotny podczas tras koncertowych. Stąd pomysł wokalisty, by na tournee towarzyszyła mu suczka rasy golden retriever o imieniu Melachi The Witch.

Reklama

Piosenkarz obawiał się jednak, że podróże samolotem mogą zestresować zwierzaka. Z tego powodu Mika, który obecnie pracuje nad nowym albumem, poprosił znajomych, by ci przyzwyczajali Melachi do lotów.

"Nagrywam trzeci album i jednocześnie staram się wytresować mojego psa. Chciałbym jeździć z Melachi na trasy koncertowe, dlatego moi przyjaciele zabierają ją ze sobą, gdy gdzieś lecą. W ten sposób chcę ja przyzwyczaić do podróży" - komentuje Mika na łamach gazety "Daily Record".

"Czy to nie jest absurdalne? To zabawne i dziwne, ale tylko w ten sposób można ją oswoić z podróżami. A chciałbym, by latała ze mną w każde miejsce na ziemi" - dodał piosenkarz.

Czy oznacza to, że Mika przywiezie Melachi The Witch do Warszawy, gdzie wokalista wystąpi 29 sierpnia?

Zobacz teledyski Miki na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | "Psy" | piosenkarz | Prosta Spółka Akcyjna | Mika

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje