Reklama

Pomysły Andy'ego Bella

Andy Bell, wokalista legendarnej w latach 80. grupy Erasure, ujawnił niedawno, że swe 40. urodziny chce uczcić w dość szczególny sposób. Ma zamiar nagrać solowy album, na którym znalazłyby się same covery, czyli przeróbki nagrań z repertuaru innych wykonawców. Wcześniej jednak ukaże się nowy album Erasure.

Bell w jednym z ostatnich wywiadów powiedział: "Powiedziałem Vicentowi, że chciałbym nagrać solowy album z piosenkami, które mi się podobają. Stwierdziłem, ze zrobię to na swe 40. urodziny, czyli za cztery lata. Piosenki, które wezmę pod lupę, są stare. Głównie są to takie utwory, których słuchali jeszcze moi rodzice, na przykład 'Last Waltz'. Chcę utrzymać ich oryginalne brzmienie, ale z drugiej strony nadać im trochę dyskotekowego blasku".

Reklama

Wszystkich fanów duetu Andy Bell - Vincent Clarke ucieszy na pewno wiadomość, że 23 października trafi do sklepów nowy album Erasure zatytułowany "Loveboat". Poprzedzi go singel "Freedom", który stacje radiowe zaczną prezentować już 9 października.

Zapytany, czy będą koncertować, Bell odpowiedział: "Vincent nie chce koncertować. Udało nam się dojść do kompromisu - ja grałbym na żywo, a Vince grałby ze swego domu za pośrednictwem Internetu. Niestety, nie udało nam się znaleźć żadnej firmy zainteresowanej tego typu przedsięwzięciem".

New Musical Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Erasure | urodziny | nowy album | pomysły | Andy | Bell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje