Reklama

Pijana Rihanna publikuje fragmenty nowej płyty!

"Spontan" czy zaplanowana akcja PR-owa? Tak czy tak, gwiazda popu Rihanna opublikowała na Instagramie fragmenty swoich nowych piosenek.

"Jest piąta rano, upijam się whisky z moimi dwiema gwiazdami rocka (Kuk Harrell i Marcos Tovar - przyp. red.). Są ze mną nawet o najbardziej szalonych porach. Zrobiliśmy razem wszystkie albumu od 'Good Girl Gone Bad'. Rodzina! Jedna miłość. #R8" - napisała na Instagramie Rihanna, publikując jednocześnie amatorski filmik z fragmentem zupełnie nowej kompozycji.

Reklama

Rihanna opublikowała dwa takie filmiki. Oba zanotowały po 200 tysięcy polubień. Jak podał magazyn "Billboard", te kilkanaście sekund od Rihanny stało się najgorętszym utworem w sieci w ostatnich kilkudziesięciu godzinach.

Hashtag #R8 to oczywiście nawiązanie do ósmego albumu Rihanny. Nienazwana jeszcze płyta ukaże się na pewno w 2015 roku. Do pracy nad tym albumem "RiRi" zaprosiła m.in. Kieszę, Davida Guettę czy Kanye Westa. Na płytę trafi prawdopodobnie znana już fanom piosenka "FourFiveSeconds" z gościnnym udziałem Kanye i Paula McCartneya.

Posłuchaj fragmentów opublikowanych przez Rihannę:

#NavyRDie

Film zamieszczony przez użytkownika badgalriri (@badgalriri)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje