Reklama

Nie zostawiajcie Dody!

Menedżerka i przyjaciółka piosenkarki Maja Sablewska apeluje do fanów Dody.

Na oficjalnym forum internetowym Dody Maja Sablewska zamieściła następujący post, nawiązując do ostatniego przedsięwzięcia Tomka Luberta, byłego gitarzysty Virgin:

Reklama

"Mam do was wielką prośbę - nie zostawiajcie Dody w takim momencie, bez waszych cennych i niejednokrotnie podnoszących na duchu uwag" .

"Pracuje z Dodą od 3 lat, a tym samym wiem jakie były często klimaty w zespole i kiedy dokładnie Tomek zaczął grać w swoją śmieszną (chyba tylko dla niego) i żenującą (dla całej reszty... No może bez Durczaka [Macieja, byłego menedżera Dody]) gierkę... Ale to opowiem wam innym razem...".

"Nigdy nie widziałam tak smutnej i przygaszonej Dody. Wiem, wiem, pewnie większość z was pomyśli - po co ona się tym przejmuje, przecież on nie jest tego wart".

"Ja dokładnie tak też myślałam... Do momentu, aż sama artystka nie powiedziała mi prosto w oczy z totalnym smutkiem na twarzy: To był mój prawdziwy przyjaciel, dlaczego on mi to robi?".

"Wtedy zdałam sobie sprawę, że to wszystko czym ostatnio zasypuje nas Lubert przeszło wszelkie granice ludzkiej uczciwości i lojalności, nie wspomnę o takcie, którego już wiem, że ten człowiek nie ma".

"Nie jestem w stanie przekazać wam dokładnie tego co czuję i ile mam w sobie złości, bo jestem osobą, która w takiej sytuacji powinna zachować zimną krew".

"Tym razem mam to gdzieś - od wczoraj uczę się poczucia humoru... Poczucia, które ma podobno większość internautów w co - szczerze - nie wierzę!".

"Reasumując - zapomnijcie o zasadach i poprzez szacunek do Dody, który osobiście mam ogromny, pokażcie, że może na was liczyć - ona tego potrzebuje!" - apeluje menedżerka piosenkarki.

A co Wy sądzicie o konflikcie na linii Doda-Tomek Lubert? Jak oceniacie zachowanie byłego gitarzysty Virgin i jego nowy zespół Video? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | przyjaciółka | virgin | piosenkarki | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje