Reklama

Najseksowniejsze piosenki. Lista!

Amerykański magazyn "Billboard" ułożył listę najseksowniejszych utworów wszech czasów. Sprawdź, która piosenka znalazła się na szczycie!

Tygodnik podkreśla, że termin "seksowny" jest bardzo niejednoznaczny. Jednak sporządzona lista jest bardzo obiektywna, ponieważ opiera się na osiągnięciach "seksownych" utworów na amerykańskiej liście przebojów "Billboard Hot 100" w latach 1958-2010.

Reklama

"Niektóre z tych piosenek to pikantne, wolne utwory, inne to wysokooktanowe rockowe hymny. Ale każda z nich związana jest z seksem" - czytamy.

Na 1. miejscu zestawienia znalazł się przebój Olivii Newton-John zatytułowany "Physical" z 1982 roku. Kompozycja przez 10 tygodni znajdowała się na szczycie listy "Billboard Hot 100". Jak przypomina magazyn, piosenka ma tak erotyczny tekst, że została zakazana w wielu rozgłośniach radiowych. Do historii przeszedł również słynny klip. Zobacz!

Pozycję 2. zajął Rod Stewart z przebojem "Tonight's The Night" (8 tygodni na szczycie "Billboardu"), który kończy się sugestywnym francuskim szeptem w wykonaniu aktorki Britt Ekland, ówczesnej dziewczyny piosenkarza. Sam Stewart śpiewa o dziewicy, której artysta pomaga ściągnąć sukienkę i zapewnia dziewczynę, że wszystko będzie "alright". Zobacz Roda Stewarta wykonującego "Tonight's The Night":

Wreszcie na podium trafiła ballada boysbandu Boyz II Men zatytułowana "I'll Make Love To You" (14 tygodni na szczycie "Billboardu"). "Zrzuć swoje ubranie na podłogę / Ja również ściągnę moje" - śpiewają wokaliści w swoim największym przeboju. Zobacz klip:

A oto pełna pierwsza dziesiątka listy najbardziej seksownych piosenek magazynu "Billbaord":
1. "Physical" - Olivia Newton-John
2. "Tonight's The Night" - Rod Stewart
3. "I'll Make Love To You" - Boyz II Men
4. "Too Close" - Next
5. "Let's Get It On" - Marvin Gaye
6. "Hot Stuff" - Donna Summer
7. "Do That To Me One More Time" - Captain & Tennille
8. "Like A Virgin" - Madonna
9. "Kiss You All Over" - Exile
10. "Da Ya Think I'm Sexy" - Rod Stewart

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: najseksowniejsi | piosenka | magazyn | billboard | piosenki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje