Reklama

Reklama

Mocne wejście Paulli

Lady GaGa zdetronizowana. Przez wiele tygodni najchętniej oglądanym teledyskiem na stronach INTERIA.PL był singel "Poker Face". Dominacja Amerykanki skończyła się wraz z wejściem nowego klipu Paulli.

Piosenka "Od dziś" promuje debiutancką płytę wokalistki zatytułowaną "Nigdy nie mów zawsze" (album ukazał się 28 listopada 2008 roku).

- Z jednej strony jestem szczęśliwa, a z drugiej strony nadal mam tremę. Szczęśliwa, bo w końcu udało mi się wydać album. Trudno było nagrać tę płytę, a jeszcze trudniej był zdobyć materiał, z którym mogłabym się utożsamiać, w którym mogłabym poczuć się sobą. Tremę mam dalej, bo jestem debiutantką, wszystko dopiero zaczynam i nie wiem, jak to się skończy. Chciałabym nagrać drugą, trzecią i kolejną płytę, ale nie wiem, czy tak będzie - powiedziała Paulla portalowi INTERIA.PL.

Reklama

Kolejne albumy to nie jedyna rzecz, jaka się wokalistce marzy w przyszłości. Czego jeszcze życzy sobie Paulla?

- Myślę o takich zwyczajnych rzeczach. Chciałabym być zdrowa, chciałabym, żeby moja rodzina była zdrowa. Chciałabym pozostać sobą, nie dać się zmanierować, oszpecić, zdegenerować. Wiem, że wiele osób tak mówi. Ale ja patrzę na wszystko z perspektywy przeszłości, a pewną drogę, dość długą, już przeszłam - podkreśla Paulla.

Paulla wyprzedziła Lady GaGę również w rankingu najczęściej ściąganych dzwonków na telefony komórkowe. W tej chwili piosenka "Od dziś" otwiera zestawienie, "Poker Face" jest druga, a na 3. pozycji znalazł się Bob One i "W górę".

Sprawdź profil Paulli w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski wokalistki na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL