Reklama

Mezo na nowo z Hanią Stach

Piosenka "Na nowo" w wykonaniu Meza i Hani Stach to drugi singel zapowiadający płytę "Krajobraz po bitwie" poznańskiego wokalisty.

"Na nowo" to piosenka o potrzebie przełamywania życiowej rutyny i duchowym odrodzeniu. Muzykę do utworu napisał Bartosz Tabb Zielony, stały współpracownik Meza.

Reklama

Pierwszym utworem promującym płytę "Krajobraz po bitwie" był utwór "Jedyna" (nagrany z Johnem Jamesem z drużyny Meza z "Bitwy na głosy"). Premiera albumu przewidziana jest na końcówkę roku 2013.

"Z Hanią wspólny numer planowaliśmy od dawna. Bardzo lubię jej płyty - szczególnie nastrojowe ballady śpiewane po polsku. Myślę, że naturalnie znaleźliśmy wspólny mianownik podczas pracy nad 'Na nowo'. Sądzę, że numer szczególnie trafi do nieco strasznej publiki, choćby ze względu na treść. To piosenka a ludziach, którzy czują, że muszą coś zmienić w swoim związku, w swoim życiu, bo z dnia na dzień życie nie daje im satysfakcji, niszczą ich rutyna i schematy. Czują, że czas na nowe rozdanie. To refleksyjny, spokojny utwór" - opowiada Mezo.

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

"Minęły jakieś 2 lata od kiedy postanowiliśmy z Mezo nagrać wspólną piosenkę... Tak się jakoś działo, że ciągle coś stawało na drodze tzw. 'zmiany w życiu'. Ostatecznie wszystko pięknie się ułożyło, bo piosenka jest właśnie o tym, o zmianach na lepsze...po prostu. Bardzo się ucieszyłam, gdy przeczytałam tekst Meza a zwłaszcza tytuł 'Na nowo'. Trzeba pamiętać, żeby w życiu oprócz obowiązków, pracy, był czas na radość i piękne chwile, które nadają mu sens. Jeśli tego brakuje, czas na zmiany, czas zacząć wszystko na nowo" - dodaje Hania Stach.

W przyszłą sobotę (22 czerwca) w Legionowie odbędzie się koncertowa premiera "Na nowo". W planach są także zdjęcia do teledysku.

Zobacz teledyski Meza na stronach INTERIA.PL!

Sprawdź klipy Hani Stach w naszym serwisie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mezo | Hania Stach | piosenka | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje