Kosmiczna Natu w Wiedniu

Autorski utwór "Niebieski" zapowiada nowy album Natalii Natu Przybysz z piosenkami Janis Joplin. Do singla powstał teledysk, do którego zdjęcia odbyły się w Wiedniu.

Kołysząca piosenka "Niebieski", w stylu kojarzącym się z Janis Joplin, z solówką na harmonijce ustnej, jest jedynym autorskim utworem na albumie "Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin" (premiera 3 czerwca), który wypełniły interpretacje kompozycji z repertuaru niezapomnianej wokalistki.

Reklama

Muzykę do piosenki "Niebieski" napisał Jurek Zagórski, gitarzysta towarzyszący Natalii na koncertach, zaś tekst jest autorstwa samej Natu.

Zdjęcia do teledysku zrealizowano w Wiedniu. Natalia tak wspomina pobyt w stolicy Austrii: "Wyjątkowy dzień z mamą w Wiedniu w towarzystwie fotografa, którego pracami zachwycam się od dawna. Megaspontaniczna produkcja. Ekipa filmowa: trzy osoby - ja, mama i Bartek Pogoda".

Zobacz teledysk "Niebieski":

Sprawdź tekst utworu "Niebieski" w serwisie Teksciory.pl!

Przypomnijmy, że piosenka "Niebieski" została zakwalifikowana do finałowej dziesiątki konkursu "SuperPremiery 2013" na 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Utwory wybrano spośród ponad 250 nadesłanych przez twórców z całej Polski. Konkurs "SuperPremiery 2013" otworzy 14 czerwca 50. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu.

Zobacz teledyski Natu na stronach INTERIA.PL!

Dowiedz się więcej na temat: Natu | teledyski | nowa płyta | Janis Joplin | cover | Festiwal w Opolu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje