Karolina Lizer trzy lata po wygranej w Opolu: "Całuj mnie w nos"
Trzy lata po wygranej w konkursie Premiery na Festiwalu w Opolu Karolina Lizer prezentuje wiosenno-letnią propozycję "Całuj mnie w nos". Teledysk do tego nagrania trafił już do sieci.

Karolina Lizer, znana z potrójnej wygranej utworem "Czysta woda" podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2022, powraca z nową muzyką.
28-latka tym razem postanowiła poeksperymentować z produkowaniem muzyki, łącząc elektroniczne brzmienia z akustycznymi. Wokalistka nazywa swoją muzykę łąkową, a w jej piosenkach można usłyszeć elementy folku, orientu, jazzu i popu.
Karolina Lizer: "Całuj mnie w nos"
Teraz do sieci trafił teledysk "Całuj mnie w nos" zapowiadany jako "idealna wiosenno-letnia propozycja". W nagraniu towarzyszy jej Miko Blascello, czyli Mikołaj Błaszczyk (gitara, wiolonczela, produkcja). Za klip odpowiada Jarek Jaras.
Kim jest Karolina Lizer?
Karolina Lizer to wokalistka, pianistka i klawesynistka. Lekcji śpiewu udzielała jej Elżbieta Zapendowska, niegdyś jurorka "Idola" i "Must Be The Music" w Polsacie. Płytę "Lśniąca. Łąkowe historie" wydała we wrześniu 2021 roku.
Wokalistka ma za sobą udział w programie "Szansa na Sukces". Została finalistką Koncertu Debiutów na 57. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Artystka wygrała także konkurs "Wolna Scena Karrot". W nagrodę specjalnie dla niej tekst napisał Pablopavo, a muzykę stworzyli Patryk Kraśniewski oraz Lena Romul - w ten sposób powstała piosenka "Jedna".
Szerszej publiczności dała się poznać dzięki preselekcjom do Eurowizji 2022. Wokalistka wygrała także konkurs Premiery podczas Festiwalu w Opolu 2022 z "Czystą wodą".