Reklama

K.A.S.A. na lato!

Popularny raper K.A.S.A., przedstawił drugi klip ze swojej najnowszej płyty "Wszystko od nova", która ukaże się już w piątek, 29 czerwca.

K.A.S.A. powraca po dwuletniej przerwie z premierowym albumem "Wszystko od nova", na którym stylistycznie powraca do swoich najpopularniejszych, pierwszych trzech płyt.

Reklama

Utwór "To właśnie lato" to kolejna przebojowa propozycja artysty na lato. W nagraniu tej piosenki wziął udział sam Rei Ceballo, kubański pianista i wiolonczelista, który warsztatu uczył się u samego Rubena Gonzalesa z grupy Buena Vista Social Club.

Na Kubie Ceballo był uznanym muzykiem sesyjnym, aranżerem oraz członkiem bardzo popularnych tam zespołów Sierra Maestra i Azucar Negra. Taki sam status uzyskał też w Polsce, zostając m. in. liderem solowego projektu Kory "Kora Ola, Ola!".

Nie jest to pierwsza współpraca K.A.S.Y. z tym artystą. W 2001 r. raper wystąpił obok Very Bili, Maćka Maleńczuka, Nazara i Patrycji Goli na płycie "Pero Volando", nagranej przez Ceballo z jego orkiestrą salsa Calle Sol. Wykonał tam największy hit, "Moja Manana".

Teledysk do nagrania "To właśnie lato" był realizowany jeszcze w czasie ubiegłorocznego karnawału w Wenezueli, z udziałem licznych egzotycznych piękności. Piosenka ta znana jest już od wakacji 2006 r. z rozgłośni radiowych, jednak dopiero teraz zmontowano do niej klip. Był to pierwszy singel z płyty "Wszystko od nova".

W styczniu br. do radiostacji trafił singel z utworem tytułowym, a pod koniec maja artysta zaprezentował już trzecie nowe nagranie, a przy okazji pierwszy klip, "Znana (z tego, że jest znana)", nagrany z udziałem kontrowersyjnej gwiazdy telewizji Agnieszki "Frytki" Frykowskiej.

Zobacz teledyski K.A.S.Y. na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: K.A.S.A. | raper | lato | Krzysztof Kasowski | 'Kasa'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje