Reklama

Justyna Steczkowska: Nie pouczam Joanny Moro

"Nikt z nas nie dorówna Annie German" - w ten sposób Justyna Steczkowska ucięła spekulacje, jakoby pragnęła poniżyć Joannę Moro.

Przypomnijmy - po nieudanym występie na festiwalu w Opolu, podczas którego Joanna Moro nieudolnie próbowała wyśpiewać przebój "Człowieczy los" Anny German, na facebookowym profilu Justyny Steczkowskiej pojawił się filmik, na którym piosenkarka wykonuje przebój German. Odebrano to jako próbę upokorzenia Joanny Moro i pokazania jej miejsca w szeregu.

Reklama

Tymczasem Justyna Steczkowska w kurtuazyjnym oświadczeniu zaprzecza, jakoby taki był jej zamiar.

" Kochani! Pojawiło się ostatnio dużo spekulacji na temat tego, że pouczam Panią Joannę Moro jak powinna śpiewać, ponieważ w sieci pojawiło się moje bardzo stare wykonanie piosenki 'Człowieczy los' z 2004 roku. Nie jest to absolutnie prawdą! Nie jestem od tego, żeby kogokolwiek pouczać, a szczególnie aktorkę, bo śpiewanie nie jest jej profesją" - podkreśla Justyna Steczkowska.

"Nikt z nas nie dorówna Annie German i nie sądzę, żeby ktoś w ogóle się starał, bo każdy, kto śpiewa, ma świadomość, że jej głos był absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny!" - zauważa piosenkarka.

"Pani Joannie Moro życzę wszystkiego co najlepsze i powodzenia w dalszej karierze" - tymi słowami kończy się oświadczenie Justyny Steczkowskiej.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | Joanna Moro | Anna German | Opole

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje