Jula z mężem: "Będę za tobą" (teledysk)

Wokalistka Jula niespodziewanie opublikowała teledysk do piosenki "Będę za tobą". W nagraniu towarzyszy jej mąż, raper Marcin "Fabisz" Fabiszewski.

"Gotowi na niespodziankę?" - zapowiadała w połowie września Jula na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Teraz opublikowała teledysk do ważnej dla siebie piosenki "Będę za tobą".

Reklama

Dotychczas ukazały się dwa klipy do nagrań znajdujących się na wydanej w czerwcu płycie "180°": "Ślad" (jeszcze z 2013 roku) i "Nieśmiertelni".

"'Będę za tobą" to deklaracja dziewczyny do chłopaka. Pomimo tego, że ostatni czas przyniósł jej wiele rozczarowań, ona decyduje się nie rezygnować. Obiecuje mu, że cokolwiek się jeszcze wydarzy, ona będzie tuż za nim, chroniąc ich. Proponuje, by poszli naprzód, zostawiając za sobą złe wspomnienia, by zbudowali swój świat na nowo odkrytym przez nich lądzie. Chłopak czuje skruchę i bez wahania odpowiada, że najważniejsze jest to, by zawsze 'stała za nim'" - czytamy w opisie piosenki.

Za teledysk do "Będę za tobą" odpowiada Smoła Studio (w dorobku ma klipy dla m.in. Michała Wiśniewskiego, Dawida Kwiatkowskiego, Natalii Szroeder, Saszan, Macieja Maleńczuka & Psychodancing i Gienka Loski).

Sprawdź tekst "Będę za tobą" w serwisie Tekściory.pl!

Zobacz teledyski Juli na stronach Interii!

Dowiedz się więcej na temat: Jula | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje