Reklama

Reklama

Janek Traczyk "Chciałbym to być ja": Czekałem na właściwy moment

Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk do autorskiego singla Janka Traczyka, wokalisty znanego z m.in. głównej roli w musicalu "Metro" czy programów "Must Be The Music" i "The Voice of Poland".

Na co dzień 29-letni Janek Traczyk mieszka i pracuje w Warszawie. Mimo że wszyscy w domu mają wykształcenie matematyczne, Janek postanowił pójść własną drogą i związać życie z muzyką.

Ukończył Wydział Kompozycji na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina i gra główną rolę Jana (razem z Jerzym Grzechnikiem) w legendarnym musicalu "Metro" w Teatrze Buffo. Pojawił się też w drugiej edycji "The Voice of Poland" (na etapie bitew z drużyny Barona i Tomsona przechwyciła go Patrycja Markowska, ale odpadł przed ćwierćfinałami) i ósmej odsłonie "Must Be The Music".

Reklama

"Czekałem na właściwy moment. Czasami lepiej zaczekać, niż wypuścić coś, czego nie jest się pewnym. Gdy napisałem tę piosenkę, widziałem, że to jest to" - mówi Jan Traczyk o utworze "Chciałbym to być ja".

Ta piosenka to oficjalny początek jego drogi muzycznej, zapowiadana jako "manifest przeciwko komercji".

"Przed wami piosenka, która nie dawała mi spać. Piosenka, która wryła się tak głęboko w moje emocje, jak ŻADNA do tej pory. Jestem przywiązany do każdego słowa i każdej nuty i niezależnie od tego czy komukolwiek się spodoba - jestem bardzo szczęśliwy że ją napisałem" - podkreśla Janek Traczyk, który jest autorem muzyki, tekstu i scenariusza teledysku.

W klipie wystąpili m.in. znani z "Tańca z gwiazdami" tancerze Janja LesarKrzysztof Hulboj.

Sprawdź tekst piosenki "Chciałbym to być ja" w serwisie Tekściory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy