Reklama

Eurowizja: Zaskakujące miejsce Polski w rankingu

Piosenka "Jestem" w wykonaniu Magdaleny Tul, która będzie reprezentować Polskę podczas tegorocznej Eurowizji, bardzo przypadła do gustu fanom konkursu.

Jak informuje serwis OGAE Polska, fiński serwis Kolumbus publikuje ranking najciekawszych eurowizyjnych utworów, na które głosowali internauci.

Reklama

Co ciekawe, jeszcze do niedawna największą ilość punktów zebrała piosenka "Jestem" Magdaleny Tul, którą przeskoczyła propozycja estońskiej piosenkarki Getter Jaani zatytułowana "Rockefeller Street".

Do tej pory reprezentantka nadbałtyckiej republiki zebrała 3988 punktów, a polska wokalistka 3578 punktów.

Znajdujący się na 3. pozycji wokalista Dino Merlin z "Love In Rewind" otrzymał 3511. Piosenkarz w Konkursie reprezentować będzie Bośnię i Hercegowinę.

Dodajmy, że jak na razie w ankiecie zagłosowało ponad 1000 fanów Eurowizji, a sonda wciąż trwa.

Zobacz klip do piosenki "Jestem":

Jak zaznacza serwis OGAE Polska, to nie pierwsze przejawy sympatii wobec Magdaleny Tul i jej piosenki na zagranicznych forach eurowizyjnych. Już kilka minut po wyborze utworu "Jestem" w Krajowych Eliminacjach portal Esctoday pełen był wyrazów podziwu dla rozsądnego wyboru Polaków, a także wyrazów poparcia i sympatii dla naszej piosenki.

Na uwagę zasługuje fakt, że powyższy ranking nie był rozreklamowany wśród Polaków, którzy jak wiadomo, potrafią w pełnej mobilizacji głosować i wspierać "swoich" - dodaje OGAE Polska.

Posłuchaj piosenek Magdy Tul w serwisie Muzzo.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tul | eurowizja | Eurowizja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje