Reklama

Edyta Górniak zaśpiewa na mundialu

We wtorek, 4 czerwca, w koreańskim mieście Pusan, nasza piłkarska reprezentacja rozegra z Koreą Południową swój pierwszy mecz na mistrzostwach świata. Zanim jednak biało-czerwoni przystąpią do boju, na murawie pojawi się Edyta Górniak, która zaśpiewa polski narodowy hymn.

Edyta Górniak odleciała do Korei w niedzielę, 2 czerwca, razem z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim, który będzie składał w Korei wizytę roboczą i oczywiście pojawi się także na stadionie.

Reklama

Nasi piłkarze są bardzo zadowoleni z obecności Edyty i żartują nawet, że jeśli znów wystąpi ona w stroju podobnym do tego, w jakim pojawiła się na tegorocznej uroczystości wręczenia Telekamer, na pewno pokonają Koreańczyków.

Nie brakuje jednak i osób, które dość sceptycznie oceniają pomysł wykonania hymnu przez Edytę Górniak. Sugerują, iż zaszczyt ten powinien być raczej zarezerwowany dla Marka Torzewskiego, który jest wykonawcą oficjalnego hymnu naszej reprezentacji na mundial.

Sama Górniak przed odlotem z Polski stwierdziła, iż jedzie do Korei z pewnymi obawami, które porównała do pierwszego skoku ze spadochronem.

"Jestem trochę zdenerwowana, ale mam nadzieję, iż wszystko skończy się dobrze" - wyjaśniła wokalistka.

Prawdopodobnie Górniak "Mazurka Dąbrowskiego" przed meczem zaśpiewa a capella, gdyż pomysł wysłania do Korei towarzyszącej jej orkiestry nie doszedł do skutku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje