Reklama

Doda zaatakowała Karolinę Korwin-Piotrowską

Wokalista Dorota 'Doda' Rabczewska skrytykowała dziennikarkę Karolinę Korwin-Piotrowską za felieton poświęcony chorobom gwiazd.

Karolina Korwin-Piotrowska w magazynie "Wprost" napisała m.in., że celebryci "lansują się na chorobę", wymieniając m.in. zmagającą się z nowotworem wokalistkę Honey.

Reklama

Dziennikarka nie ma wątpliwości, że celebryci opowiadający otwarcie o problemach zdrowotnych czynią to "w celu osiągnięcia sławy i głębokich emocji u odbiorców".

"Czekam na lans na grzybicy stóp i długotrwałym zatwardzeniu. Będzie moc i ogólnonarodowe współodczuwanie" - napisała.

Na ostry tekst Karoliny Korwin-Piotrowskiej zareagowała Doda, która - przypomnijmy - zaangażowana jest w pomoc osobom chorym na białaczkę.

"Czy Karolina Korwin-Piotrowska kiedykolwiek zrobiła coś dla potrzebujących? Dlaczego uzurpuje sobie na łamach prasy prawo do niszczenia u innych chęci pomocy?" - oburza się gwiazda.

"Jak mamy uświadamiać ZDROWYCH ludzi, jak ważne jest bycie DAWCĄ SZPIKU i jak strasznie trudna jest walka z BIAŁACZKĄ, skoro w mediach daje się głos 'dziennikarce' , która porównuje BIAŁACZKĘ do ZATWARDZENIA?!" - denerwuje się Doda (pisownia oryginalna).

"Jej 'LANSOWANIE' jak sama nazywa, jest niczym innym jak ignoranctwem, GŁUPOTĄ i kompletnym brakiem współczucia, który nie odbije się już na poszczególnych artystach, jak do tej pory, tylko na nas WSZYSTKICH" - czytamy.

"Ludzie! Jesteśmy po to aby siebie wspierać w najgorszym" - apeluje Doda, która tekst zakończyła ostrym zdaniem skierowanym bezpośrednio do Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

"Pani Karolino, jak nierówno się pani opluła - to proszę przeczytać raz jeszcze" - piosenkarka spuentowała tekst.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Korwin-Piotrowska | Doda | Korwin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje