Reklama

Doda jako syrena

W sieci pojawił się krótki zwiastun najnowszego teledysku Dody.

"'Electrode' - mój drugi ulubiony kawałek po 'Fuck It'. Już niedługo usłyszycie zupełnie nową muzykę, ale wcześniej... wypadałoby pokazać Polsce 'Electrode'. Bądźcie czujni! Lubię zaskakiwać :)" - napisała na swoim profilu na Facebooku Doda.

Reklama

W teledysku wokalistka pojawi się jako syrena.

"Tak, byłam pierwszą artystką na świecie, która wystąpiła na scenie w ogonie - sorry" - ten wpis Dody sprowokował fanów i antyfanów do gorącej dyskusji.

Pojawiły się komentarze, że Doda kopiuje Lady Gagę i Rihannę.

"To że się dziwnie ubierzesz ala Lady Gaga nie robi z ciebie artystki" - zaatakował jeden z internautów. "Ani z podwodnym teledyskiem jako syrena, ani z ogonem na scenie pierwsza na świecie nie byłaś" - dodał inny.

"Współczuję osobom porównującym Dodę do Gagi, niewiele osób wie, że Doda jako pierwsza miała ogon syreny, a raptem miesiąc czy dwa po Dodzie, przyodziała go Lady Gaga. Nie wiem, dlaczego w polskim narodzie tyle pychy, zawiści i braku wspierania rodzimych artystów" - broni wokalistkę wierny fan.

"Zaczynamy licytację! Szybko! Że niby czyja kopia tym razem? Hahahaha" - śmieje się inny.

"Czekam na donosy odnośnie artystek, które nagrały PODWODNE klipy jako syrena, zwrócę honor - o ja niedobra, odważyłam się zrobić coś, czego w Polsce jeszcze nie było. Can't wait" - to kolejny wpis Dody reagującej na porównania do Lady Gagi.

"Doszło do absurdu - artysta w Polsce jest oceniany przez pryzmat całego światowego show-biznesu na przełomie 100 lat. Nie będę odrzucać swoich pomysłów i nie spełniać marzeń tylko dlatego, że ktoś na świecie marzy podobnie. Nie znalazłam piosenkarki, która nakręciła teledysk podwodny jako syrena sama pływając w ogonie. A nawet jeżeli któraś się odważyła, to nie jest powód żeby opluwać polskiego artystę, który od lat na tyle ile polskie warunki mu pozwalają stara się Was zaskakiwać. Sztuka nie jest wyścigiem - kto pierwszy ten lepszy, tylko własną wizją świata" - odpisała Doda w komentarzu pod swoim wpisem.

Przypomnijmy, że piosenka "Electrode" pochodzi z wydanej w maju 2011 roku płyty "Siedem pokus głównych".

Sprawdź tekst "Electrode" w serwisie Teksciory.pl!

Elfia pretensjonalność Dody - nasza recenzja płyty "Siedem pokus głównych"

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

Zagraj na Life Festival Oświęcim 2013

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dodaj | Doda | zwiastun | teledyski | piosenka | syrena

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne