Beyonce Knowles: Muszę odpocząć

Beyonce Knowles, amerykańska wokalistka pop i na co dzień członkini grupy Destiny's Child, rozważa możliwość wycofania się ze swoich filmowych planów. Gwiazda uważa, że jest wycieńczona natłokiem pracy i musi dać swojemu organizmowi odpocząć.

Obecnie Beyonce skupia się na promowaniu filmu "Austin Powers i złoty członek", w którym wcieliła się w rolę Foxy Cleopatry. Ścieżkę dźwiękową do tego obrazu promuje dodatkowo jej singel z piosenką "Work It Out".

Reklama

Już w przyszłym miesiącu wokalistka ma rozpocząć prace nad kolejną produkcją - "The Fighting Temptations", z Cubą Goodingiem Jr w roli głównej. Jednak natłok zajęć może spowodować, że seksowna gwiazda wycofa się z projektu.

"Jestem tak zmęczona, że czasami zasypiam nawet nie zmywając z twarzy makijażu. Raz, że nie mam już na to siły, a dwa - to przynajmniej rano nie muszę tracić czasu na malowanie się. Muszę podjąć jakąś decyzję związaną z tym filmem. Nie chcę przeżyć załamania nerwowego, a coś takiego może mi się łatwo przydarzyć" - powiedziała Beyonce.

Cały problem polega bowiem na tym, że wokalistka kończy już pracę nad swoim pierwszym solowym albumem, a oprócz tego przygotowuje się już do kolejnej trasy koncertowej z Destiny's Child.

Dowiedz się więcej na temat: Destiny's Child | wokalistka | Beyoncé Knowles | beyonce | Beyonce Knowles

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje