Reklama

Ania Wyszkoni na Eurowizję 2015?

"Fakt" twierdzi, że polską reprezentantką na Eurowizję 2015 została Ania Wyszkoni.

Reprezentant Polski na 60. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji został wybrany wewnętrznie przez panel ekspertów Telewizji Polskiej, podobnie jak to miało miejsce w 2014 r. Wówczas wybrano duet Donatan & Cleo, który z piosenką "My Słowianie - We Are Slavic" zajął 14. miejsce w finale. Występ uznano za sukces, ponieważ w poprzednich latach udział kończyliśmy najczęściej na półfinale.

Oficjalne ogłoszenie nazwiska polskiego reprezentanta wraz z wybranym utworem odbędzie się 9 marca w programie "Świat się kręci". Tego dnia występ w show TVP ma zaplanowany właśnie Ania Wyszkoni. "Fakt" - powołując się na nieoficjalne informacje - podaje, że była wokalistka Łez pojedzie do Austrii.

Reklama

Konkurs Eurowizji odbędzie się w drugiej połowie maja w Wiedniu. Wiadomo już, że polski przedstawiciel zaprezentuje się w drugiej części drugiego półfinału (21 maja). Finał zaplanowano na 23 maja.

"Kandydatura Ani była dopięta już na początku roku, choć TVP rozglądało się za innymi kandydatkami. Ostatecznie jednak to jej powierzono misję zawojowania Europy" - cytuje "Fakt" swojego informatora.

Zobacz teledyski Ani Wyszkoni na stronach Interii!

INTERIA.PL/Fakt
Dowiedz się więcej na temat: Eurowizja 2015 | Anna Wyszkoni | Eurowizja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy